“Jednoducho musis”

Tavino
Na pozícii č. 14 spomedzi 418 Reštaurácie v Calpe
Kuchyňa: Španielske, Medzinárodné, Vináreň
Vhodné pre: Rodiny s deťmi, Špeciálne príležitosti
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Raňajky, Donášková služba, Rezervácie

S priatelom sme boli v Calpe na "mini break" a rozhodli sme sa zarezervovat Tavino na veceru lebo malo fantasticke reviews. Restauracia v dobrej lokalite a lahko sme ju nasli.
Privitala nas casnicka Maria s velkym usmevom na tvari a opytala sa nas ci chceme sediet vonku alebo vo vnutri. Rozhodli sme sediet vo vnutri lebo tam mali aircon.
Menu vyzeralo velmi lakavo a vinna karta so sirokou skalou Spanielskych vin. Ako predjedlo sme si objednali hovadzie carpacio, kacacia pecienka s vajickom a Jamon and hovadzi fillet steak ako hlavne jedlo.
A musim vam povedat ze vsetko bolo proste uzasne. Jamon sa vam rozpustal na jazyku, carpacio bolo super tenucke, a steak ugrilovany do perfection.
Na kolacik sme uz jednoducho nemali miesto.
Rostauraciu vrelo odporucame a ak budeme opat v Calpe tak sa urcite vratime do Tavina.

1  Poďakujte používateľovi lucineckak.

Zrecenzované: 7. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Zrecenzované: 5. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Zrecenzované: 3. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Zrecenzované: 2. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: máj 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli Tavino, si pozreli aj

Calpe, Costa Blanca

Navštívili ste Tavino? Podeľte sa o svoje zážitky!