Zistili sme, že používate nepodporovaný prehliadač. Webová lokalita TripAdvisor sa nemusí zobrazovať správne.
Náš portál podporuje nasledujúce prehliadače:
Najnovšie recenzie. Najnižšie ceny. Dokonalé miesto na nákup pobytov v hoteloch.

“Príjemný personál a ochotný vám vyhovieť”

Najlepšie ceny pre
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 10 lokalít!
Mercer Hotel Barcelona
Na pozícii č. 4 spomedzi 521 hotelov v Barcelone
1 recenzia
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
“Príjemný personál a ochotný vám vyhovieť”
4 z 5 bublín Recenzované: 26. júla 2016

Čisté izby a vedia aj na objednávku prísť v hoc akom čase .Ochota a obetavosť je význačná a aj to hovoria asi 6 jazykmi tak že sa viete dorozumieť ľahko, Ak potrebujete pracovať aj v hotely vám umožnia prístup k PC a internet nieje problém . veci ktoré neviete zohnať vedia vám ich zadovážiť a doniesť aj do izby

• Ubytoval(a) sa v auguste 2015, cestoval(a) na služobnú cestu
Užitočné?
1 Poďakujte používateľovi Ľubor K.
Napísať recenziu

3 recenzie hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 6 bodov za pomoc
5 z 5 bublín Recenzované: 30. júna 2014
Táto recenzia bola preložená z jazyka: English. Zobraziť originál

S manželkou sme si na naše medové týždne rezervovali 6 nocí v Junior Suite. Zamilovali sme si izbu aj tento výnimočný hotel. Zamestnanci boli prvotriedni – dokonale pozorní, vždy ochotní a nevtieraví. Rezervovali sme si Junior Suite a veľmi sa nám páčilo. Mali sme veľa priestoru a tú najväčšiu a najpohodlnejšiu posteľ, v akej som kedy spal – nepreháňam. Hotel je malý, takže vás všade sprevádza priateľská, dôverná a uvoľnená atmosféra – a vonia fantasticky... Zakaždým keď vstúpite do hotela, vo vstupnej hale vás privíta neobyčajná vôňa a samozrejme pokoj. Raz sme sa navečerali v hotelovej reštaurácii. Bolo to ohromné, prvotriedne. Neoľutovali sme ani raňajky v hoteli, za ktoré sme si museli priplatiť – oplatia sa! Bez váhania by som hotel Mercer odporúčal.

Užitočné?
5 Poďakujte používateľovi richardvstewart.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Francesc H, Director General v zariadení Mercer Hotel Barcelona., 8. júla 2014
Dear Sir,

As General Manager of the hotel, I want to personally thank you for your enthusiastic review about the Mercer Hotel Barcelona.

I am very proud to hear that your stay with us was great and you enjoyed all of our services. For all the staff of the Mercer Hotel Barcelona our guests are the most important and we try to provide him with the best hospitallity services possibles.

Many thanks for your comments!

I look forward to welcoming you back soon.

With kind regards,

Yours sincerely,

Francesc Holgado
General Manager
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Barcelone
El Raval
Hotel 1898
Č. 23 z 521 v lokalite Barcelona
4.5 z 5 bublín 4 310 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Mercer Hotel Barcelona? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Mercer Hotel Barcelona

Zariadenie: Mercer Hotel Barcelona
Adresa: Calle dels Lledó 7, 08002 Barcelona, Španielsko
Telefónne číslo:
Lokalita: Španielsko > Katalánsko > Provincia Barcelona > Barcelona > Barrio Gòtico (Barri Gòtic)
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Reštaurácia Donáška jedla na izbu Apartmány Plavecký bazén Bezbariérový prístup Doprava z letiska/na letisko
Štýl hotela:
Na pozícii č. 4 spomedzi 521 hotelov v lokalite Barcelona
Cenový rozsah (za noc): 359 € – 736 €
Trieda hotela:Hviezdičky: 5 — Mercer Hotel Barcelona 5*
Počet izieb: 28
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Hotels.com, Expedia, Agoda a Booking.com, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Mercer Hotel Barcelona. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?