“Príjemný personál a ochotný vám vyhovieť”

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 10 lokalít!
Mercer Hotel Barcelona
Na pozícii č. 3 spomedzi 516 hotelov v Barcelone
Zrecenzované: 26. júla 2016

Čisté izby a vedia aj na objednávku prísť v hoc akom čase .Ochota a obetavosť je význačná a aj to hovoria asi 6 jazykmi tak že sa viete dorozumieť ľahko, Ak potrebujete pracovať aj v hotely vám umožnia prístup k PC a internet nieje problém . veci ktoré neviete zohnať vedia vám ich zadovážiť a doniesť aj do izby

• Termín ubytovania: auguste 2015, cestoval(a) na služobnú cestu
1  Poďakujte používateľovi Ľubor K.
Napísať recenziuRecenzie (1 417)

Táto recenzia bola preložená z jazyka: English. Zobraziť originál
Zrecenzované: 30. júna 2014

S manželkou sme si na naše medové týždne rezervovali 6 nocí v Junior Suite. Zamilovali sme si izbu aj tento výnimočný hotel. Zamestnanci boli prvotriedni – dokonale pozorní, vždy ochotní a nevtieraví. Rezervovali sme si Junior Suite a veľmi sa nám páčilo. Mali sme veľa priestoru a tú najväčšiu a najpohodlnejšiu posteľ, v akej som kedy spal – nepreháňam. Hotel je malý, takže vás všade sprevádza priateľská, dôverná a uvoľnená atmosféra – a vonia fantasticky... Zakaždým keď vstúpite do hotela, vo vstupnej hale vás privíta neobyčajná vôňa a samozrejme pokoj. Raz sme sa navečerali v hotelovej reštaurácii. Bolo to ohromné, prvotriedne. Neoľutovali sme ani raňajky v hoteli, za ktoré sme si museli priplatiť – oplatia sa! Bez váhania by som hotel Mercer odporúčal.

5  Poďakujte používateľovi richardvstewart.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: English, www.tripadvisor.co.uk. Zobraziť originál
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Francesc H, Director General v zariadení Mercer Hotel Barcelona.Zodpovedané: 8. júla 2014

Dear Sir,

As General Manager of the hotel, I want to personally thank you for your enthusiastic review about the Mercer Hotel Barcelona.

I am very proud to hear that your stay with us was great and you enjoyed all of our services. For all the staff of the Mercer Hotel Barcelona our guests are the most important and we try to provide him with the best hospitallity services possibles.

Many thanks for your comments!

I look forward to welcoming you back soon.

With kind regards,

Yours sincerely,

Francesc Holgado
General Manager

Zrecenzované: pred 6 dňami

• Termín ubytovania: novembri 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Kevin W.
Zrecenzované: pred 1 týždňom

Termín ubytovania: októbri 2017
Poďakujte používateľovi amy p.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MireiaMercerHoteles, Director de Relaciones con Clientes v zariadení Mercer Hotel Barcelona.Zodpovedané: pred 6 dňami

Zrecenzované: pred 1 týždňom

• Termín ubytovania: novembri 2017, cestoval(a) s rodinou
Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
Poďakujte používateľovi johnvincentl778.

Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Barcelone
El Raval
H10 Casa Mimosa
H10 Casa Mimosa
Č. 2 z 516 v lokalite Barcelona
322 recenzií
Barrio Gòtico (Barri Gòtic)
Hotel DO
Hotel DO
Č. 6 z 516 v lokalite Barcelona
926 recenzií
Zobraziť ceny
Barrio Gòtico (Barri Gòtic)
The Wittmore Hotel
Grand Hotel Central
Č. 22 z 516 v lokalite Barcelona
2 174 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Mercer Hotel Barcelona? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Mercer Hotel Barcelona

Adresa: Calle dels Lledó 7, 08002 Barcelona, Španielsko
Telefónne číslo:
Lokalita: Španielsko > Katalánsko > Provincie Barcelona > Barcelona > Barrio Gòtico (Barri Gòtic)
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Reštaurácia Donáška jedla na izbu Apartmány Plavecký bazén Bezbariérový prístup Doprava z letiska/na letisko
Štýl hotela:
Na pozícii č. 3 spomedzi 516 hotelov v lokalite Barcelona
Cenový rozsah: 263 € – 693 € (na základe priemerných cien za štandardnú izbu)
Trieda hotela:Hviezdičky: 5 — Mercer Hotel Barcelona 5*
Počet izieb: 28
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Booking.com, Hotels.com a Agoda, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Mercer Hotel Barcelona. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?