“Spokojnosť”

Colom
Na pozícii č. 78 spomedzi 12 114 Reštaurácie v Barcelone
Kuchyňa: Španielske
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Štvrť: Barrio Gòtico (Barri Gòtic)

Perfektná paella, úžasná priateľská obsluha, atmosféra v podniku vynikajúca.. skrátka všetko super!!

Poďakujte používateľovi NataliaTothova.
Napísať recenziuRecenzie (4 989)

Výhodná cena, super personál a dobrá atmosféra. Mali sme paellu pre 3 osoby a najedli sme sa z toho všetci až do sýtosti.

Poďakujte používateľovi l_dubenova.
Zrecenzované: 13. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Veľmi príjemné prostredie,obsluha, výborná paella- hlavne z morských plodov, tapas odporúčame tak isto..
Určite sa oplatí vyskúšať!

Poďakujte používateľovi Zofafia17.
Zrecenzované: 9. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Paella s morskymi plodmi jedna z naj ake som mal.... odporucam vyskusat a aj dezertiky. ✌️ Obsluha super pozorná

Poďakujte používateľovi mital3891.
Zrecenzované: 9. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Odporúčam reštauráciu Colom na paellu alebo chutné tapas. Dobrý výber vína, rozumné ceny, príjemná atmosféra, milá obsluha a najlepšia paella!

Poďakujte používateľovi ka_enak2016.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Colom, si pozreli aj

Barcelona, Provincia Barcelona

Navštívili ste Colom? Podeľte sa o svoje zážitky!