Playa de La Barceloneta
Pláž

Je to verejná pláž. Postačí si priniesť uterák a len tak chytať bronz. Mňa dosť otravovali... viac informácií

Recenzované: 12. júla 2019
Getaway791403
Bratislava, Slovensko
Dlhá a neobvyklá

Recenzované: 11. júla 2017
sonjap245
Prečítať všetky recenzie (9 317)

Recenzované: 11. júla 2017

Po pláži sa možete naozaj prechádzať aj pol dňa, občas si posedíte na verejných zaujímavých lavičkách, možete sledovať miestnych svalovcoch, ako cvičia alebo si dať kafe, prejsť sa po promenáde, obdivovať zaujímavé stavby atď..

Dátum zážitku: apríl 2017
1  Poďakujte používateľovi sonjap245.
Recenzované: 18. mája 2017

Oblasť Barceloneta je perfektná. Nádherná pláž, previezli sme sa výletnou ľoďou po celom pobreží Barcelonety.

Dátum zážitku: jún 2016
Poďakujte používateľovi Marcela1144.
Recenzované: 19. júna 2016

Navštívili sme ju len raz, ale mali sme veľmi dobrý pocit z tejto pláže. Bola čistá, uprataná, plná podnikov a kaviarní.

Dátum zážitku: jún 2016
1  Poďakujte používateľovi KosicanJ.
Recenzované: 13. januára 2016

Tato pláž je pár minut od centra starého města Barcelony,nádherně upravené pláže,sprchy přímo na pláži,palmy..no nádhera!

Dátum zážitku: január 2016
Poďakujte používateľovi AndyAndrea68.