“Pistazie”

Kuchyňa: Perzské
Možnosti stravovania: Rezervácie
Štvrť: Nordend-Ost
Zrecenzované: 25. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Táto reštaurácia je skvelá.... Obsluha je milá zábavná a je pozorná.... Jedlá nápoje a dezerty sú famózne.... Krásne a nevšedné prostredie .....to tejto reštaurácie sa určite mnoho krát vrátime .

1  Poďakujte používateľovi BuggyP4.

Zrecenzované: 24. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Výborné jedlá výborná obsluha sme boli velmi nadšený odporúčam každému sa tam ísť pozrieť. Niet co dodať

2  Poďakujte používateľovi sofia1ezel.
Zrecenzované: 22. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

My sme tu boli dvanasti. Nas stol bol prestrety. Casnik bol velmi sympaticky a kazde extra prianie bolo splnene. Jedla vyzerali velmi chutne a boli aj take. Vsetko bolo viac nez dobre. My sme velmi spokojny. Dakujeme mila Pistazie

Dátum návštevy: december 2017
1  Poďakujte používateľovi BuggyP4.
Zrecenzované: 12. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Opatovne sme navstivili Vasu restauraciu a opat sme boli velmi spokojni, prijemna atmosfera, vyborne jedlo. Mozem odporucit na 1000%. Za seba velke Dakujem

Dátum návštevy: december 2017
1  Poďakujte používateľovi MartinaP2889.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Dominika D, Manager v zariadení Pistazie.Zodpovedané: 17. decembra 2017

Guten Abend liebe Martina,
es freut uns sehr zu lesen, das alles in Ordnung war. Vielen Dank für Ihre Besuche, schöne Grüße an Ihre Familie. Bis bald Restaurant Pistazie

Zrecenzované: 12. septembra 2017

perfektne, mozem len a len odporucit, boli se prijemne prekvapeni skvelym jedlom, prijemnym prostredim, Dakujeme

Dátum návštevy: august 2017
1  Poďakujte používateľovi MartinaP2889.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Mahdi E, Inhaber v zariadení Pistazie.Zodpovedané: 17. septembra 2017

Hey Martina, super vielen Dank für die Bewertung. Sehr schön zu hören, dass es dir bei uns gefallen hat. Merci

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pistazie, si pozreli aj

Frankfurt, Hesensko
Frankfurt, Hesensko

Navštívili ste Pistazie? Podeľte sa o svoje zážitky!