Cesta z Bratislavy do Schwechatu

S Flixbusom som cestoval 2x z Bratislavy AS na letisko do Viedne. V oboch prípadoch som mal... viac informácií

Palo_PU
Púchov, Slovensko
Ms

Katastrofa autobusy meskaju na wc nieje voda o bordeli a smrade ani nehovoriac lutujem ze som... viac informácií

Vera C
Prečítať všetky recenzie (2 585)

Recenzované: 8. septembra 2019

Oproti regiojetu sa to teda neda ani porovnat. Za 14€ nemate urcene miesto, privita vas neprijemny vodic a este na ceste z Prahy do BA 30 min stojite. V regiojete mate za 12€ v buse komfort, servis stewarda, 2 vodicov (takue bez pauzy) a vlastne miesto. Flixbus nikdy viac!

Dátum zážitku: september 2019
Poďakujte používateľovi Mia334tz.
Recenzované: 4. septembra 2019

Mali sme ísť zo Žiliny rovno na letisko Viedeň, odtiaľ sme chceli letieť do Barcelony. Na letisku sme mali mať skoro 3 hodiny, po skoro trojhodinovom meškaní autobusu sme sa iba otočili v Bratislave a išli naspäť domov, letenky prepadli, aspoň sa nám vrátili nejaké peniaze za ubytovanie. Pričom cesty boli prázdne,žiadne zápchy, žiadna nehoda nič, proste sme mali plynulú jazdu. Po volaní na infolinku, žiadne info, iba hovorili, podľa mojich informácií meškanie šoféri dobehnú, vždy sa tak snažia. Šoféri neriešili meškanie, keď som sa spýtal, že či stihneme let vo Viedni, iba pokrčil pleciami a povedal, že nie, že on nič robiť nemôže. Na stránke v zákazníckej zóne majú napísané, že ak nestihneš tak mi odporúčajú ísť na skorší autobus. Už nikdy cez flixbus necestujem a neodporúčam nikomu, storno podmienky sú na smiech, lístok si môžeš stornovať a oni ti vrátia POUKÁŽKU na ďalší lístok, čo dodať. NIKDY !!!!

Dátum zážitku: september 2019
Poďakujte používateľovi FilipB1148.
Recenzované: 18. augusta 2019

Praha-Gdańsk-cesta hruba 15 hodín, 4x zablúdili, 2x cúvali na dialnici, keď zle odbočili, kamión na nich musel blikať reflektormi aby to do nás nenapálil ale kolegu vysadili, kde bolo treba.....boli sme s malým deckom, došla nám voda, vodiči nám nič nepredali, žiadna pauza, nemohli sme vystúpiť a nič kúpiť ani na benzínke, lebo "nemáme nato čas", ale holka čo sedela vedľa nás si musela odsadnúť lebo na ňu tiekla odniekadiaľ zhora voda. Nútene sme zastavili kvoli pasovej kontrole ani potom nás nepustili von. A aby toho nebolo málo spodná časť sedačky, na ktorej sedela moja manželka až som ju vymenil tam nebola pripevnená, ešte som vám to tam opravoval. Vy vozte maximálne dobytok do kafilérie...

Dátum zážitku: august 2019
Poďakujte používateľovi Pavel P.
Recenzované: 15. augusta 2019

Po stornu jizdenky Vam NEVRATI PENIZE,
daji vam nejaky poukaz ktery ma trvanlivost
a nikdy nevite kdy ho budete potrebovat

Ostatni dopravci penize vraceji.
FLIXBUS = podvodnicci

Poďakujte používateľovi KarelVorel.
Recenzované: 2. augusta 2019

Udelejte si radost a nikdy,ale opravdu nikdy v zivote nevyuzivejte sluzby teto amaterske,ignoranstke a neprofesionalni spolecnosti,kterou je Flixbus!!!

Dátum zážitku: august 2019
1  Poďakujte používateľovi Lucie D.