Povinná zastávka v Paríži

Recenzované: 12. mája 2019
laurapekova
Košice, Slovensko
Top floor👌🏿

Navsteva Pariza sa nemoze obist bez navstevi tohto simbolickeho miesta . Listky sme nekupovali... viac informácií

Recenzované: 11. apríla 2019
sladjazekic
Bratislava, Slovensko
Prečítať všetky recenzie (137 000)

Recenzované: 22. júla 2019

Jasné, Eiffelovku treba vidieť, keď už ste v Paríži.
My sme si asi mesiac dopredu zakúpili lístky na určitý čas cez internet.
Čakačkám sme sa aj tak nevyhli, bola to neskutočná tlačenica a kým sme sa dostali hore, trvalo to skoro hodinu. Či to stálo za to? Ak ste fanúšikom výšok a výhľadov, asi áno. Výhľad pekný, ale za tie peniaze mi to asi nestálo. Eiffelovka ako taká je však krásny monument, je ju vidno z viacerích častí mesta a naozaj má svoje čaro. Ale podľa mňa sa hore ísť až tak neoplatí. Boli sme tam v marci a naozaj, kým sme sa potlačili do výťahov a popozerali si to, kompletne sme premrzli. A s tou hromadou ľudí sme si to až tak nevedeli užiť. Za mňa asi toľko.

Poďakujte používateľovi apokalexa.
Recenzované: 12. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Keď idete do Paríža jednoducho nemôžete vynechať túto dominantu Paríža . My sme hore na veži neboli pretože veľmi dlho by sme čakali v rade a myslím že v Paríži sú aj lepšie výhľady . Čiže ak chcete ušetriť čas aj peniaze vynechajte jazdu hore na výhľad z Eifellovky . Inak pamiatka je krásna , masívna a fakt je to dominanta Paríža ☺️. Ešte vám odporúčam ju vidieť večer. PS- každú celu hodinu bliká .

Dátum zážitku: apríl 2019
Poďakujte používateľovi laurapekova.
Recenzované: 11. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Navsteva Pariza sa nemoze obist bez navstevi tohto simbolickeho miesta .

Listky sme nekupovali , nechali sme to na nahodu (na nete boli aj tak vypredane)
A tak rana prechadzka pred 9 h. rano sa niesla v cakani v rade cca 15 m
Rada isla celkom ryhlo, pretoze toto boloa iba kontola na zaklade ktorej vas pustili do arealu dalej .
Nasledne pokracovala dalsia rada a cakanie ale ties to islo velmi rychlo .

Po zakupeni listkou sa ide k vitahom kde ale prejdete dajsou kontrolou .

Nasa volba bola top floor za 51eur pre par.

Citala som tu na recenziach ze je to drahe 50 e ☝ale ked sa zamislime kolko vas tu vide obed , kolko stoji pivo ,a toto je najnavstevovanejsia veza , a namet cloveka , tak mohlo byt aj draksie .Pretoze aj tak by ste /sme zaplatili .

Pisem to pre to , ze na zaklade tohot som sama bola v tom ze asi pojdem iba na druhe ps. ale naozaj treba ist as hore .

Do vytahou sa nastupovalo v bleskovej rychlosti abi kazdi zaujal atrakrivne miesto .
Cas obmedzeni nebol , a ani nikto nekontroloval ci mam zakupeni listok na vytah .
Uplne hore fuka poriadni vietor v nasom pripadne extremni , takze ratajte s tim a dobre sa oblecte . Okrem suvenirou je tam aj bufet, pripadne toaleti , a na kazdom kroku perosnal .

Ked sme us boli dole euforia stale pretvrvavala , v okoli je mali park kde sme sa presli . Na okolo sa ale vsetko rekonstruovalo .

Vyhlad bol uzasni , pocit neopisatelni , zazitok na celi zitov .☀️

Urcite a uplne odporucam ist na top floor

Dátum zážitku: apríl 2019
98  Poďakujte používateľovi sladjazekic.
Recenzované: 13. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Eiffelovka v marci možno nie je taká bomba ako napr. v máji alebo letných mesiacoch, ale píšem tu prosím pekne o jednej z najznámejších pamätihodností Paríža. Je to, verím, povinná STOPKA pre všetkých návštevníkov tohto mesta. Mega turistické miesto! Človek musí mať na to chuť a tú môj priateľ bohužiaľ nemal ;), takže sme ju prebehli bleskovo. Rada by som asi ešte jednú vec - pozor na kdejakých čudákov pod a pri a za vežou. Ozaj, veľmi sa mi páčil pohľad na ňu vo večerných hodinách od katedrály Sacre Coeur, vtedy je krásne osvetlená.

Dátum zážitku: marec 2019
1  Poďakujte používateľovi Andrea M.
Recenzované: 2. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Nedá sa ísť do Paríža bez toho aby ste sa nešli pozriet na Eiffelovku. Škoda celých atentátov, pretože nedostanete sa bližšie ku nej iba ak si vyčkate rad na bezpečnostnú kontrolu. Vstupné úplne hore je 25,50€ čo mi príde dosť veľa. Skvelý výhľad je z trocadera. Ľahká dostupnosť metrom stanica Champ de Mars.

Dátum zážitku: marec 2019
1  Poďakujte používateľovi bcipkalova.