“Pobyt v strede týždňa na dobrom mieste”
Recenzia Hampton Hotel

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 9 lokalít!
Hampton Hotel
Na pozícii č. 29 spomedzi 150 hotelov v Dubline
Táto recenzia bola preložená z jazyka: English. Zobraziť originál
Zrecenzované: 27. júna 2014

Do hotela Hampton sme dorazili prostredníctvom cestovky Aircoach a nezažili sme žiadnu z tých dobravných nočných môr, o ktorých sa hovorí. Pohodlný servis za 8,50 eur. Ubytovanie bolo jednoduché, izba čistá a pekne pripravená - v modernom štýle. Žiadala som si tichú izbu a mala som obavy z hlučnej klimatizácie na chodbe, ale tie neboli opodstatnené - v izbe tento zvuk nepôsobil rušivo. Záclony boli hrubé a izba sa dala úplne zatemniť, nemala som teda problémy so skorým ranným svetlom. Bol tam televízor, trezor, rýchlovarná sada či práčovňa, ale, žiaľ, žiadna brožúra - nevedela som teda využiť všetky ponúkané možnosti. V celom hoteli je bezplatný prístup k sieti Wi-Fi a na požiadanie vám poskytnú aj vešiaky navyše (tie tri, ktoré boli v skrini, nestačili). Írske raňajky ma sklamali - veľké porcie, ale zdalo sa, ako keby jedlo nebolo dovarené a gumovité vajcia s drahými párkami nesplnili očakávania. Omeleta bola podľa mňa oveľa lepšia. Vonkajšia aj vnútorná časť baru bola pohodlná a personál primerane pozorný. Príjemná pešia cesta ku komplexu RDS a centru mesta. Ak by som sa ešte vrátila do Dublinu, určite by som zase zavítala do hotela Hampton. Upozorňujem na paušálnu sadzbu 25 eur za cestu taxíkom na letisko - naša cesta stála 30 eur.

2  Poďakujte používateľovi C0rnish_Maid.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: English, www.tripadvisor.co.uk. Zobraziť originál

Zrecenzované: pred 2 dňami cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: decembri 2017, cestoval(a) sólo
Poďakujte používateľovi jinty1970.

Termín ubytovania: novembri 2017, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Eoin89.

• Termín ubytovania: novembri 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Kevin01562.

Tip na izbu: Had room 410 - top floor, quiet, huge bed, great bathroom, but took a while for the heating to warm...
Pozrieť ďalšie tipy na izby
  • Termín ubytovania: novembri 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Jeremy P.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Dubline
Vzdialenosť 1,5 km
Grand Canal Hotel
Č. 38 z 150 v lokalite Dublin
1 788 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Hampton Hotel? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Hampton Hotel

Adresa: 19-29 Morehampton Rd, Donnybrook, Dublin D4, Írsko (bývalý názov Sachs Hotel)
Telefónne číslo:
Lokalita: Írsko > Provincie Leinster > Hrabství Dublin > Dublin
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Bezplatné parkovanie Reštaurácia Donáška jedla na izbu Apartmány
Štýl hotela:
Cenovo najvýhodnejší hotel č. 10 v Dubline
Biznis hotel č. 17 v Dubline
Romantický hotel č. 19 v Dubline
Luxusný hotel č. 23 v Dubline
Cenový rozsah: 84 € – 201 € (na základe priemerných cien za štandardnú izbu)
Trieda hotela:Hviezdičky: 4 — Hampton Hotel 4*
Počet izieb: 39
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Booking.com, Hotels.com, Expedia a Agoda, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Hampton Hotel. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.
Známe aj ako:
Hampton Hotel Dublin
Sachs Hotel

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?