musite zazit, aj ked staci len raz

Boli sme pocas bezneho tyzdna (a navyse februar) a napriek tomu sme cakali v rade dlho. Nerozumiem... viac informácií

Recenzované: 6. marca 2020
albebemok
Banská Bystrica, Slovensko
4 dňová ochutnávka Londýna

Jednoznačne doporučujem pri prvej návšteve Londýna vychutnať si pohľad na toto úžasné mesto z... viac informácií

Recenzované: 6. januára 2020
Ore100
Prečítať všetky recenzie (86 555)

Recenzované: 11. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Londýnske oko prosté musíte vidieť. Aj keď vstupné je prehnané, tak už len divanie sa na neho zo zeme je skvelé.

Dátum zážitku: február 2018
Poďakujte používateľovi MiroslavaR54.
Recenzované: 24. januára 2018

Super,super.Krasny vyhlad na cely Londyn obrovska vyska,uzasny pohlad nasiroko daleko.Mily pristup fotografia na pamiatku za maly poplatok

Dátum zážitku: október 2017
Poďakujte používateľovi EvaH3659.
Recenzované: 3. novembra 2017

Na London Eye sme boli zatiaľ 2x a v oboch prípadoch doba čakania v rade výrazne prevýšila dobu jazdy. Výhľad je pekný iba v prípade úplne jasného počasia, čo je v Londýne veľkou zriedkavosťou. Myslím, že je to typ atrakcie, ktorú stačí vyskúšať raz.

Dátum zážitku: október 2017
Poďakujte používateľovi Katarina P.
Recenzované: 9. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Kupili sme fast track listky ktore boli drahe a stali sme v rovnakej rade ako klasicke listky. V kabinke bolo viac ludi ako si moze sadnut a bol problem sa vystriedat pri foteni. Pre nas sklamanie..

Dátum zážitku: september 2017
2  Poďakujte používateľovi PeterBruder88.
Recenzované: 16. augusta 2017

Krásny výhľad (stále napriek rastúcim budovám), pekný zážitok nielen pre deti. Trocha dlhé čakanie v rade.

Dátum zážitku: august 2017
Poďakujte používateľovi PeterC7398.