vianocne trhy

Kto zazije rozsvietenie Vianocneho stromceka na tomto namesti,prezije nieco uzasne kapela hra... viac informácií

Recenzované: 21. decembra 2019
EvaH3659
vylet

Krasne priestranne namestie,vstupna brana k ceste pri kralovsky palac,Nachadza sa tu aj narodna... viac informácií

Recenzované: 8. februára 2019
EvaH3659
Prečítať všetky recenzie (8 091)

Recenzované: 20. septembra 2016

Trafalgarske namestie je skratka namestie. Nehovorim, ze skarede ale vramci Londyna vas asi moc neocari niecim extra. Lord Nelson sa na vas pozera, vy na neho, fontanky, kopa ludi... ved hovorim ze namestie. Trochu mi tu chybal taky nejaky genius loci aky som pocitoval v na Parizskom Trocadero.

Dátum zážitku: september 2016
1  Poďakujte používateľovi Ľuboš M.
Recenzované: 7. septembra 2016

veľké miesto tiež poskytujúce neskutočný zážitok...odporúčam vyhliadnuc si nejakú super vyzerajúcu kaviarničku a sadnúť do nej

Dátum zážitku: august 2016
Poďakujte používateľovi Alex29_90_13.
Recenzované: 27. januára 2016

Krásne a veľké námestie. My už sme ho stihli za šera ale tak zato sme si užili svietiace transparenty. V okolí sú výborne kaviarne, ktorým sme neodolali ani my.

Dátum zážitku: apríl 2015
Poďakujte používateľovi kristina4886.