“"Bea" sa o vás postará!”
Recenzia Hotel 41

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 13 lokalít!
Hotel 41
Na pozícii č. 1 spomedzi 1 067 hotelov v Londýne
new jersey
Prispievateľ úrovne
45 recenzií
31 recenzií hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 80 bodov za pomoc
“"Bea" sa o vás postará!”
Recenzované: 1. júla 2014
Táto recenzia bola preložená z jazyka: English. Zobraziť originál

V londýnskom hoteli 41 sme počas Wimbledonu strávili päť nocí. Do Londýna chodievame takmer každý rok, v tomto hoteli sme však boli po prvýkrát. Pokiaľ ide o polohu, po ubytovaní sa vašou susedkou stane kráľovná – za rohom je totiž Buckinghamský palác. Pokiaľ ide o pohodlný prístup do všetkých častí Londýna, hotel sa nachádza iba kúsok od stanice Victoria, ktorá sa napája na trasu každej väčšej linky.

Hotel sa veľmi podobá "nástupišťu deväť a trištvrte" z kníh o Harrym Potterovi – musíte o ňom vedieť, aby ste si ho vôbec všimli! Čierno-biela markíza označená číslom 41 v sebe ukrýva malý vstupný vestibul, kde nájdete prvého z toho, čo sa zdá byť ako celý rad zamestnancov pripravených splniť všetky vaše želania. Po večierke si otvoríte dvere pomocou kódovej karty.

Srdcom hotela je nádherný vestibul, ktorý obsahuje aj podkrovnú úroveň a sklený strop. Naokolo je rozmiestnený pohodlný nábytok a krásne vystavená je tu aj celá "komora" plná rozmanitých koláčikov, ľahkých jedál či nápojov. Môžete sa obslúžiť sami alebo to za vás urobí niektorý člen personálu. Vzhľadom na to, že vo vestibule je bezplatné pripojenie k vysokorýchlostnej sieti Wi-Fi a prístup k tlačiarni či iným kancelárskym potrebám, sme nemuseli kvôli práci navštevovať typické sterilné prostredie obchodného centra. Izbu sme mali veľmi priestrannú a krásne vymaľovanú. Jej ďalšími dôležitými súčasťami boli pohodlné postele, fén v plnej veľkosti (áno, dámy, naozaj so všetkým, aj s násadou!) a veľké kúpeľne s hlbokými vaňami a skvelým vodným tlakom. Rovnako vynikajúce bolo aj jedlo.

To, čo robí tento hotel prvotriednym, je jeho personál – profesionálny, efektívny a nápaditý. Idú sa pretrhnúť, aby vám pobyt čo najviac spríjemnili a pozorne predvídali vaše potreby. Vestibul je lemovaný hosťovskými izbami. To znamená, že všetko máte doslova pod nosom. Vďaka malému počtu izieb sa môžu zamestnanci doslova neustále sústredene venovať každému hosťovi zvlášť. Na recepcii nie sú rady ľudí, na komorníka nemusíte čakať, donášku na izbu vám prinesú takmer okamžite. Fakt, že na každého hosťa vychádza člen personálu, nie je ešte to jediné, vďaka čomu sa im tu darí poskytovať vynikajúce služby. Ďalším faktorom je to, že v hoteli zamestnávajú iba naozajstných profesionálov ochotných pozorne poskytovať kvalitné služby. To sa počas nášho pobytu mnohokrát potvrdilo.

Uvediem niekoľko príkladov:
Potrebovali sme na jednu večeru naaranžovať kvety – keďže adresátom bol fanúšik lodí, chceli sme do kytice zahrnúť aj miniatúrnu loďku. Bez problémov! Členovia personálu ani okom nemihli! Pripravili nám nádhernú kyticu so všetkým vrátane loďky! Išlo o skupinovú snahu pod nenútenou taktovkou Moniky.

Stefanovi som sa zasa zmienila o tom, že v detstve som mala rada istý druh cukríkov. V ten večer nás na izbe čakalo šampanské spolu s balením cukríkov, ktoré som iba ledabolo spomenula medzi rečou! Skrátka výnimočné!

Iný večer sme sa zasa vrátili na izbu a našli v nej horieť desiatky sviečok; na posteli boli zasa roztrúsené lupene ruží do tvaru srdca. Nebolo to pri žiadnej špeciálnej príležitosti – skrátka len chceli svojich hostí potešiť. Podobný druh služieb už inde takmer nenájdete, pokiaľ o ne výslovne nepožiadate.

Kedy sa vám naposledy stalo, že ste opúšťali hotel a pamätali si mená všetkých členov personálu, vďaka ktorým bol váš pobyt taký jedinečný? Tu sú: Lauren, Monika, Remus, Stefan, Julien, Piero, Peter, David, Victoria, Tyrone, Simone, Stefanie, Flo, Michaela, Mickesha, Juiliana a Marius. Dlhý zoznam ľudí, ktorí nám poskytli bezchybné služby.

Už niet pochýb o tom, kde sa ubytujeme pri všetkých budúcich návštevách Londýna. Zaujímali sme sa o to, či ide o samostatný hotel. Vraj nie. Je súčasťou skupiny Red Carnation, ktorej vlastníčkou a predsedníčkou je Bea Tollmanová. Tá môže byť na svoj výtvor pyšná - najvyššia možná úroveň pohostinnosti.

Užitočné?
5 Poďakujte používateľovi scooby19.
Napísať recenziu

• Najskôr holandčina
  • Najskôr angličtina
  • Najskôr francúzština
  • Najskôr nemčina
  • Najskôr čínština (tradičná)
  • Najskôr čínština (zjednodušená)
  • Najskôr indonézština
  • Najskôr švédčina
  • Najskôr turečtina
  • Akékoľvek
Najskôr slovenčina
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Londýne
Kensington and Hyde Park
The Milestone Hotel
The Milestone Hotel
Č. 2 z 1 067 v lokalite Londýn
1 906 recenzií
Westminster
Taj 51 Buckingham Gate Suites and Residences
Taj 51 Buckingham Gate Suites an...
Č. 5 z 1 067 v lokalite Londýn
The Chesterfield Mayfair
Č. 14 z 1 067 v lokalite Londýn
3 139 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Hotel 41? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Hotel 41

Zariadenie: Hotel 41
Adresa: 41 Buckingham Palace Road, Londýn SW1W 0PS, Anglicko
Telefónne číslo:
Lokalita: Spojené kráľovstvo > Anglicko > Londýn > Westminster
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Biznis centrum s pripojením na internet Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Domáci maznáčikovia vítaní Donáška jedla na izbu Apartmány
Štýl hotela:
Cenový rozsah (za noc): 418 € – 1 365 €
Trieda hotela:Hviezdičky: 5 — Hotel 41 5*
Počet izieb: 30
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Hotels.com, Expedia a Booking.com, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Hotel 41. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.
Známe aj ako:
41 Hotel London

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?