vylet

Nadherna katedrala,do ktorej si musite kupit listok,tak sme si aj kvoli casu poobzeral iaspon... viac informácií

Recenzované: 21. decembra 2019
EvaH3659
Katedrála sv. Pavla

Nádherná katedrála s prístupom do krypty a na vrch s výhľadom na celý Londýn. Elektronický... viac informácií

Recenzované: 28. júna 2019
Peter B
Turna nad Bodvou, Slovensko
Prečítať všetky recenzie (17 017)

Recenzované: 21. novembra 2016

Krásny, príjemný, dôstojný, majestátny.
Mali sme šťastie a zažili sme aj omšu. Spevy zboru boli balzamom na dušu, akokeby spievali anjelikovia.

Dátum zážitku: november 2016
Poďakujte používateľovi Gabriela M.
Recenzované: 22. októbra 2016

St.Paul,s Cathedral je skvostom architektúry zo 17. storočia. Je sídlom biskupa Anglikánskej cirkvy. Jej úžasná kopula je po katedrále sv.Petra v Ríme najvyššia na svete, má vyše 100 metrov.
Je to jedna z najúžasnejších stavieb Londýna. Môžete ju vidieť aj z vyhliadkovej lode, ktorá stojí cca 15 Ph. Doporučujem ísť najprv vyhliadkovým autobusom po Londýne, do 20 Ph. na niekoľko hodín a v cene je zahrnutá aj plavba loďou.

Dátum zážitku: október 2016
Poďakujte používateľovi 0902703466.
Recenzované: 20. septembra 2016

Katedrala sv. Pavla je monumentom genialneho architekta - sira Christophera Wrena. Je tu druha najvyssia samonosna kopula (kto uhadne ktora je ta najvyssia?) na svete. Vecne tu odpociva vela osobnosti, vratane samotneho architekta.

Dátum zážitku: september 2016
Poďakujte používateľovi Ľuboš M.
Recenzované: 7. septembra 2016

Katedrála pôsobí naozaj honosne a úžasne ! je okolo nej park aj lavičky kam si môžete sadnúť,oddýchnuť,či dokonca aj vychutnať obed. Odporúčam k návšteve.

Dátum zážitku: august 2016
Poďakujte používateľovi Alex29_90_13.