Londýn
londynska klasika

Striedanie strazi a taka ta klasika ktoru treba vidiet ked ste v Londone. krasny park, zahrady a... viac informácií

Recenzované: 17. januára 2019
LukasKOL
Hlohovec, Slovensko
Skvelé.

Recenzované: 21. decembra 2018
JOZEF G
Nové Zámky, Slovensko
Prečítať všetky recenzie (28 495)

Recenzované: 17. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Striedanie strazi a taka ta klasika ktoru treba vidiet ked ste v Londone. krasny park, zahrady a vsetko velmi pekne

Dátum zážitku: október 2018
Poďakujte používateľovi LukasKOL.
Recenzované: 21. decembra 2018

Boli sme v nedeľu, kedy o 11:00 hod prebieha výmena stráže v Buckingamskom paláci. Obrovské množstvo ľudí, ale stálo to za čakanie.

Dátum zážitku: december 2018
Poďakujte používateľovi JOZEF G.
Recenzované: 16. novembra 2018

Veľký a krásny palác kráľovskej rodiny. Veľké množstvo ľudí, palác strážený a zabezpečený. Pred palácom námestie so sochou, pri paláci Green park.

Dátum zážitku: október 2018
1  Poďakujte používateľovi Jarmila V.
Recenzované: 23. marca 2018

obrovský objekt nie tak ďaleko peši od Parlamentu, sídlo Kráľovnej, zaujímavé celé okolie s námestím

Dátum zážitku: február 2018
Poďakujte používateľovi toccata58.
Recenzované: 6. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Treba vidieť a zastaviť sa. My sme tam boli v čase takej zimy, ktorú Londýn už dávno nepamätá. Škoda ; že sme nezažili výmenu strážcov.

Dátum zážitku: marec 2018
Poďakujte používateľovi 709meb.