Pevnosť.

Tower je úžasný stredoveký hrad. Skladá sa z niekoľkých budov, pôsobia na Vás veľmi... viac informácií

Recenzované: 27. októbra 2016
Bratislava, Slovensko
Ked sa povie pevnost, napadne mi Tower

Recenzované: 20. septembra 2016
Ľuboš M
Prečítať všetky recenzie (63 201)

Recenzované: 27. októbra 2016

Tower je úžasný stredoveký hrad. Skladá sa z niekoľkých budov, pôsobia na Vás
veľmi prísne, vraj v minulosti chránili mesto. Nazýva sa aj Kráľovským palácom.
Bola tu aj väznica, dnes sú tu vystavené rôzne predmety kráľovskej rodiny.
Vnútri som nebola, lebo tam bola dlhá rada. Doporučujem všetkým, je to obľúbená turistická atrakcia, nachádza sa neďaleko Tower Bridge, a neďaleko nástupu do vyhliadkového autobusu pri Themzi.

Dátum zážitku: október 2016
1  Poďakujte používateľovi 0902703466.
Recenzované: 20. septembra 2016

Tower je uzasna a krasna pevnost. Nedokazem ju dostat z hlavy. Naozaj dychvyrazajuci pohlad. Beefeatri jej velicenstva su taktiez jedinecni. Toto miesto ma skratka svojho ducha.

Dátum zážitku: september 2016
1  Poďakujte používateľovi Ľuboš M.
Recenzované: 7. septembra 2016

Prešli sme sa okolo hradieb zvonku,ale dnu sme nešli. Neskutočná rada ľudí a keď sme videli to vstupné. Myslím,že sa človek zaobíde aj bez toho a zvonku to má tiež svoje čaro.

Dátum zážitku: august 2016
3  Poďakujte používateľovi Alexandra1329.
Zrecenzované: pred 2 dňami cez mobilné zariadenie

Dátum zážitku: október 2019