“Nádherný pobyt!”

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 1 lokalitu!
Signature Living Hotel
Na pozícii č. 1 spomedzi 98 hotelov v Liverpoole
Táto recenzia bola preložená z jazyka: English. Zobraziť originál
Zrecenzované: 1. júla 2014 cez mobilné zariadenie

V Sanctum 3 som prežil úžasná jednu noc. Izba bola obrovská, že by sa tam vyspali ôsmi – boli sme ubytovaní ako pár, ktorý bol preložený z iného Signature Living Hotela. Hotel je na konci Mathew Street, čo je výhodné. Zľavnené parkovanie je 5 minút cesty. Milé prijatie pri príchode, veľmi profesionálne a priateľský personál. V našej izbe sa nachádzalo zdvorilostné víno a privítacia pohľadnica bola krásnym dotykom, keďže sme sa premiestňovali na poslednú chvíľu. Izba bola čistá a dobre vybavená (fén, vybavenie na žehlenie, mnoho čaju a kávy, atď.) Vínové a obyčajné poháre sú tiež dobrý nápad. Ťažké závesy stmavili miestnosť dostatočne nato, aby sa v nej dalo pohodlne spať! Množstvo hrubých, žiarivých osušiek. Malá kúpeľňa s vaňou jacuzzi. Pri hotely je bar s niekoľkými druhmi kokteilov, ktoré len tak často nevidíte. Veľmi dobré. Choďte na raňajky, keď nie sú zahrnuté v cene – určite neoľutujete. Dala som si kompletné anglické a môj manžel mal vajcia Benedikt. Klobásy boli dobrej kvality a perfektne pripravené. Jedli sme na našej izbe bez ďalšieho dodatočného poplatku. Myslím, že anglické raňajky so sendvičmi stáli 7 libier, polievka atď. je dostupná, ak si popýtate. Bez mihnutia oka by som sa sem vrátila. Musím ale spomenúť jedno negatívum, a to, že chodby a steny sú celkom tenké. Počula som ako hotelový personál odpovedá na telefonáty atď. (boli sme ubytovaní nad recepcioi). Nebol to však problém, lebo nikdy necestujem bez štupľov po uší. :) Ďakujem celému personálu za krásny pobyt – dúfam, že sa čoskoro uvidíme!

Tento príspevok bol poslaný z aplikácie Trip Advisor, ale pre nejaký dôvod mi priradilo nové používateľské meno! Preto recenzujem z môjho oficiálního trip advisor id.

2  Poďakujte používateľovi donakebab.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: English, www.tripadvisor.co.uk. Zobraziť originál
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia lawrence1601, Owner v zariadení Signature Living Hotel.Zodpovedané: 7. júla 2014

Dear Donakebab,

Thank you for taking the time to write us this fantastic review.

We appreciate your great comments regarding our accommodation, customer service and the cocktails in our lounge bar.

All our staff are so please that you and the rest of your party had such a wonderful time and we look forward to your return to us here at Signature Living.

Many thanks

Katie Kenwright
Proprietor

Napísať recenziu

Zrecenzované: včera cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: septembri 2017, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi jaytay1212.
Zrecenzované: pred 2 dňami cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: septembri 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi sazzy41.
Zrecenzované: pred 2 dňami cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: septembri 2017, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi eduard s.
Zrecenzované: pred 3 dňami cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: septembri 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi EvieMelling.
Odpoveď od vedenia:Zodpovedané: pred 2 dňami

Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Liverpoole
Central Liverpool
30 James Street, Home of the Titanic
30 James Street, Home of the Tit...
Č. 5 z 98 v lokalite Liverpool
Staybridge Suites Liverpool
Č. 3 z 98 v lokalite Liverpool
1 832 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Signature Living Hotel? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Signature Living Hotel

Adresa: 56 Stanley Street, Liverpool L1 6AU, Anglie
Lokalita: Spojené kráľovstvo > Anglie > Merseyside > Liverpool > Central Liverpool
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Kuchynský kút Reštaurácia Donáška jedla na izbu Kúpele Apartmány Bezbariérový prístup
Štýl hotela:
Na pozícii č. 1 spomedzi 98 hotelov v lokalite Liverpool
Cenový rozsah: 53 € – 1 674 € (na základe priemerných cien za štandardnú izbu)
Počet izieb: 19
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Booking.com, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Signature Living Hotel. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?