Zistili sme, že používate nepodporovaný prehliadač. Webová lokalita TripAdvisor sa nemusí zobrazovať správne.
Náš portál podporuje nasledujúce prehliadače:
Chcete najnižšie ceny hotelov? Ste na správnom mieste. Sledujeme pre vás viac než 200 portálov.

“Nádherný pobyt!” 5 z 5 bublín
Recenzia Signature Living Hotel

Najlepšie ceny pre
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 2 lokality!
common_n_hotel_reviews_1bd8 17 bodov za pomoc
“Nádherný pobyt!”
5 z 5 bublín Recenzované: 1. júla 2014 cez mobilné zariadenie
Táto recenzia bola preložená z jazyka: English. Zobraziť originál

V Sanctum 3 som prežil úžasná jednu noc. Izba bola obrovská, že by sa tam vyspali ôsmi – boli sme ubytovaní ako pár, ktorý bol preložený z iného Signature Living Hotela. Hotel je na konci Mathew Street, čo je výhodné. Zľavnené parkovanie je 5 minút cesty. Milé prijatie pri príchode, veľmi profesionálne a priateľský personál. V našej izbe sa nachádzalo zdvorilostné víno a privítacia pohľadnica bola krásnym dotykom, keďže sme sa premiestňovali na poslednú chvíľu. Izba bola čistá a dobre vybavená (fén, vybavenie na žehlenie, mnoho čaju a kávy, atď.) Vínové a obyčajné poháre sú tiež dobrý nápad. Ťažké závesy stmavili miestnosť dostatočne nato, aby sa v nej dalo pohodlne spať! Množstvo hrubých, žiarivých osušiek. Malá kúpeľňa s vaňou jacuzzi. Pri hotely je bar s niekoľkými druhmi kokteilov, ktoré len tak často nevidíte. Veľmi dobré. Choďte na raňajky, keď nie sú zahrnuté v cene – určite neoľutujete. Dala som si kompletné anglické a môj manžel mal vajcia Benedikt. Klobásy boli dobrej kvality a perfektne pripravené. Jedli sme na našej izbe bez ďalšieho dodatočného poplatku. Myslím, že anglické raňajky so sendvičmi stáli 7 libier, polievka atď. je dostupná, ak si popýtate. Bez mihnutia oka by som sa sem vrátila. Musím ale spomenúť jedno negatívum, a to, že chodby a steny sú celkom tenké. Počula som ako hotelový personál odpovedá na telefonáty atď. (boli sme ubytovaní nad recepcioi). Nebol to však problém, lebo nikdy necestujem bez štupľov po uší. :) Ďakujem celému personálu za krásny pobyt – dúfam, že sa čoskoro uvidíme!

Tento príspevok bol poslaný z aplikácie Trip Advisor, ale pre nejaký dôvod mi priradilo nové používateľské meno! Preto recenzujem z môjho oficiálního trip advisor id.

Užitočné?
2 Poďakujte používateľovi donakebab.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia lawrence1601, Owner v zariadení Signature Living Hotel., 7. júla 2014
Dear Donakebab,

Thank you for taking the time to write us this fantastic review.

We appreciate your great comments regarding our accommodation, customer service and the cocktails in our lounge bar.

All our staff are so please that you and the rest of your party had such a wonderful time and we look forward to your return to us here at Signature Living.

Many thanks

• Najskôr slovenčina
  • Najskôr španielčina
  • Akékoľvek
Najskôr slovenčina
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Liverpoole
Central Liverpool
30 James Street, Home of the Titanic
30 James Street, Home of the Tit...
Č. 4 z 99 v lokalite Liverpool
Titanic Hotel Liverpool
Č. 17 z 99 v lokalite Liverpool
4.5 z 5 bublín 2 723 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Signature Living Hotel? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Signature Living Hotel

Zariadenie: Signature Living Hotel
Adresa: 56 Stanley Street, Liverpool L1 6AU, Anglicko
Lokalita: Spojené kráľovstvo > Anglicko > Merseyside > Liverpool > Central Liverpool
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Kuchynský kút Reštaurácia Donáška jedla na izbu Kúpele Apartmány Bezbariérový prístup
Štýl hotela:
Na pozícii č. 3 spomedzi 99 hotelov v lokalite Liverpool
Cenový rozsah (za noc): 25 € – 1 231 €
Počet izieb: 19
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Booking.com, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Signature Living Hotel. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?