“Obed”
Recenzia Na natoni

Na natoni
Na pozícii č. 1 spomedzi 8 Reštaurácie v Myjave
Zrecenzované: 30. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Naozaj to bolo na vysokej úrovni z každého hľadiska. Famózny šéfkuchár v uniforme, skvelé servirovane a chutne pripravené jedlo z domácich surovín. Keď pôjdeme okolo určite prídeme opäť. Odporúčam všetkým. Je to zážitok. Skvelé aj pre rodiny s deťmi.

2  Poďakujte používateľovi 900branislav_.

Zrecenzované: 6. marca 2018

Rodinnu restauraciu Na natoni mozem len odporucit. Ci sa chcete zastavit len na obed alebo veceru s partnerom/partnerkou alebo si vopred objednat u nich degustacne menu pre vacsiu skupinu, urcite Vas nesklamu. Jedli sme u nich uz vela krat a boli sme vzdy velmi spokojni. Nie len ze vedia varit (co od restauracie ocakavam) ale ovladaju aj moderne postupy, ktore by ste urcite neocakavali. Okrem vyborneho jedla sme u nich vzdy nasli aj velmi mily a zrucny personal, ktory nam vedel dobre poradit.

2  Poďakujte používateľovi ChutiNam.
Zrecenzované: 16. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Veľmi pekné útulné prostredie, vynikajúce jedlo a milá obsluha ochotná poradiť. Výber podľa aktuálnej ponuky z kvalitných surovín.

Poďakujte používateľovi Compass652098.
Zrecenzované: 24. januára 2018

V reštaurácii ktorá je jediná svojho druhu sme oslavovali narodeniny môjho otca. Pán majiteĺ a zároveň kuchár nám pripravil fantastické jedlo podľa našich požiadaviek, varia z lokálnych domácich surovín, pečú vlastný chlieb. Jedlo bolo fantastické, čerstvé a pripravené bez chyby. O každom jedle sme dostali informácie z čoho a ako bolo pripravené. Mám prejdené rôzne reštaurácie, ale táto je naozaj výnimočná, určite sa tam vrátime, odporúčam jej návštevu.

Dátum návštevy: február 2017
Poďakujte používateľovi jana182016.
Zrecenzované: 29. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Velka spokojnost. Vyborne jedlo, skvely servis a prijemne prostredie. Mozem len odporucit. Odporucam navstivit tento podnik.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi Fibik88.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Na natoni, si pozreli aj

Myjava, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Na natoni? Podeľte sa o svoje zážitky!