“Obedne menu”

Pridajte ju.
Restauracia la Toscana
Na pozícii č. 2 spomedzi 5 Reštaurácie v Partizánskom
Zrecenzované: 14. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Chodime castejsie na obedne menu . Varia velmi dobre, nove recepty, zaujimave recepty, salatovy pult..

Poďakujte používateľovi mirakok.

Zrecenzované: 13. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Reštaurácia ma výbornú polohu hneď pri hlavnej ceste. Vo dvore sa nachádza veľké parkovisko a terasa reštaurácie. V letnom obdobi pekne a prijemne miesto na posedenie pri malom talianskom espresse alebo pohári bieleho. Mal som možnosť výberu z obedového menu, ktoré bolo jednoduché a zrozumiteľne. Kombinácia masa a vegetariánskej kuchyne. Zákazník ma na vyber 3 jedla z toho jedno je odporúčanie šéfkuchára. Cena jedla je prijateľná a najmä zodpovedá kvalite jedla. Ja som mal talianske cestoviny a boli pripravené podľa mojich predstav al dente. Obsluha bola príjemná. Interiér reštaurácie bol strohý. Okrem obrazov na stenách a jedla nič nepripomínalo Toskánsko.
Návštevu v reštaurácii hodnotím ako za velmi dobru a určite odporúčam návštevu.

Dátum návštevy: apríl 2017
Poďakujte používateľovi Martin_Martin_SR.
Zrecenzované: 21. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

Jedna z najlepsich a pritom cenovo velmi dostupnych restauracii v Partizanskom a jeho okoli. Vyborny pomer kvality a ceny jedla a to aj v case obedoveho menu. Rozhodne treba vyskusat

Dátum návštevy: november 2016
Poďakujte používateľovi RobertK8129.
Zrecenzované: 18. októbra 2016

Jedálny lístok poskromný, ceny trošičku vyššie ako by sa za tieto jedla patrilo, nevaria zle, ale nie je to ani nič extra. Pizza priemerná, jedlá taktiež. Obsluha milá. V skratke nič extra ale ani žiadna pohroma.

Dátum návštevy: august 2016
Poďakujte používateľovi milo_m785.
Zrecenzované: 25. júla 2016

Nic vynimocne, zastavili sme sa tam v sobotu poobede, v restauracii sme boli sami, polievka vyborna, ostatne jedlo bolo priemerne

Dátum návštevy: máj 2016
Poďakujte používateľovi tessi2912.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restauracia la Toscana, si pozreli aj

Partizánske, Trenčiansky kraj
Čereňany, Nitriansky kraj

Partizánske, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Restauracia la Toscana? Podeľte sa o svoje zážitky!