Recenzované: 13. apríla 2019

Keď človek napíše kritické slová, mal by vedieť aj pochváliť. Napriek nie príliš šťastnej skúsenosti s obsluhou som zostal som Azulu verný - a dobre som urobil. Veľmi si cením a vážim, že i na nelichotivé slová prišla zo strany Azulu korektná reakcia. Je to znak profesionálneho prístupu a budovania dobrého mena. Som pravidelným návštevníkom pivárne a ich denné menu je pre mňa vždy čítaním, kde si len s ťažko vyberám - chcel by som zväčša ochutnať všetko. Jedlá sú krásne a moderne servírované a hlavne mimoriadne chutné (posledne ma očarila slaná palacinka s pikantným zeleninovým ragú). Pivo - najlepšie v širokom okolí. Obsluha urobila výrazný posun k lepšiemu. Dlhé čakacie doby sú minulosťou a ja sa teším na každú návštevu v tomto skvelom podniku. Držím Vám palce a prajem veľa úspechov.

Dátum pobytu: apríl 2019
Poďakujte používateľovi vasarapik.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia JanaB2161, Manažér v zariadení AZUL Hotel & Restaurant Partizanske.Zodpovedané: 16. apríla 2019

Dobrý deň,
veľmi pekne ďakujeme za hodnotenie nášho hotela. Sme radi, že ste boli spokojný s našimi službami a že Vám u nás naozaj chutilo. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu.
S priateľským pozdravom,

Recenzované: 25. januára 2019

Moje riadky budú venované pivárni. Krásne prostredie, výborné pivo, skvelé jedlo. Čo z toho, že je to všetko zakalené pramizernou obsluhou. Moja zlá skúsenosť je opakovaná, a hnev mám taký, že ma to donútilo napísať pár riadkov. Ako je možné, že v pivárni, ktorá vás víta plejádou svojich ocenení a láka na "tradície a kvalitu" položíte prázdny pohár na okraj stola a 15 minút (!) si vás nikto v prázdnej krčme nevšimne? Sedeli sme sami dvaja v celej veľkej miestnosti a 3 (slovom traja!!!) obsluhujúci. Tí sa veselo zabávali pri pulte a nás - zákazníkov si absolútne nevšímali. Až na výzvu sa pán konečne unúval, doniesol nové pivo a...všetko sa to zopakovalo, vlastne až na malý detail - teraz sme čakali 18 minút. Mal som chuť ešte na jedno, ale nemalo to význam. Toľko času som, žiaľ, nemal. Verím, že si obsluha pri našej návšteve dostatočne oddýchla a že sme ju svojou prítomnosťou príliš neotravovali.

Dátum pobytu: január 2019
Poďakujte používateľovi Peter5978.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia JanaB2161, Hotel Manager v zariadení AZUL Hotel & Restaurant Partizanske.Zodpovedané: 8. februára 2019

Milý Peter,

ďakujeme za spätnú väzbu a za návštevu Pivovaru. Vážime si Váš čas aj energiu s písaním komentára. Veľmi nás mrzí Vaša nepríjemná skúsenosť. Ospravedlňujeme sa za nepostačujúci servis, v budúcnosti sa to už nebude opakovať. Tešíme sa na ďalšiu návštevu. S pozdravom

Recenzované: 27. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Boli sme s manzelom a rodicmi na veceri. Krasna restauracia, personal boli mily a profesionalny. Jedlo uzasne, nielen ako vyzeralo na tanieri, chutilo uzasne. Urcite to nebola nasa posledna navsteva. Vrelo odporucame.

Dátum pobytu: november 2018
Poďakujte používateľovi AlexandraP3809.
Recenzované: 19. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Krasny, cisty a útulný hotel v centre mesta Partizánske. Dakujeme za prijemny pobyt. Hotel urcite mozeme odporučiť.

+ poloha
+ čistota
+ skvele ranajky
+ vybavenie izieb
+ mili a ústretoví personal

- chyba výťah

Dátum pobytu: september 2018
Poďakujte používateľovi DanaK1784.
Recenzované: 22. augusta 2018

Do pivárne Baťák hotela AZUL sa veľmi radi vrátime. Vrele vám doporučujem výborne pripravené jedlá a chuťovky k pivu a tiež výbornú pizzu.Ochutnávku svetlých, polotmavých a tmavých pív. Štýlové servírovanie, pohotovú a ústretovú obsluhu a zaujímavo riešený interiér, ktorý osloví svojou jednoduchosťou a útulnosťou. V podvečerných a večerných hodinách býva väčšinou plno.

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi RenyP50.