“ako kedy”
Recenzia Restaurant Spark

Restaurant Spark
Na pozícii č. 8 spomedzi 16 Reštaurácie v Malackách
Zrecenzované: 17. januára 2019

naša posledná návšteva bola vlastne rodinna oslava,. stol pre 9 ludi sme si zarezervovali dosť dlho vopred, aj napriek tomu sme na polievku čakali cca 40 minut a na hlavne jedno viac ako 1,5 hodiny. čo sa týka kvality jedla, celkom priemer.
občas sme zašli aj na kavu, sedávali sme povačšinou na poschodí, ale pre nedostatočnú ochotu personálu sme tam viac neboli... ak sedíte hodinu pri jednej káve, čakáte že sa čašník príde aspoň spýtať alebo skontrolovať či je všetko ok. aj zaplatiť sme museli prísť k baru, taká to bola ochota.... prestali sme tam chodiť.

Poďakujte používateľovi FrequentFlier743320.

Zrecenzované: 14. januára 2019

Krásne a hlavne kľudné prostredie v lese na posedenie s veľmi dobrým výberom jedál,
vhodné na svadby, promócie a iné rodinné oslavy. Vhodným doplnkom je aj welnes a ubytovanie, vhodné hlavne v mimoletnom období. Jednoznačne doporučujem.

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi Danielpetra.
Zrecenzované: 28. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Hotel je v peknom prostredí v borovicovom lese ďalej od mesta a preto je tam úžasný kľud. Chodíme si tam zaplávať a zrelaxovať (vírivka, masáž). Reštaurácia je zaujímavo riešená. Kuchyňa chutná a personál ochotný.Odporúčam.

Dátum návštevy: apríl 2018

Dátum návštevy: august 2017

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restaurant Spark, si pozreli aj

Lab, Bratislavský kraj

Malacky, Bratislavský kraj

Navštívili ste Restaurant Spark? Podeľte sa o svoje zážitky!