Recenzované: 23. apríla 2017

Zastavili sme sa po ceste s 2-detmi na obed v tomto penzione,ale urcite to nikomu neodporucam.Uz pri vstupe mi to pripominalo taku krcmovu restiku,ale povedali sme si skusime.Po chvili k nam prisla casnicka v nejakej mikine zjavne asi nie profesionalka,tak sme si obj.3 krat kuraci vyvar,2 krat prirodne kur.prsia na omacke s ryzou a ja som si dal akoze podla nich kuraci steak.No vyvar ani neviem napisat ako chutil,nikto sme ho nezjedol,kur,prsia deti odmietli a ten akoze steak,ktory sa skladal z asi 3 ugrilovanych kuskov kur.masa,tak to bolo strasne.Zjedli sme len prilohy.Neodporucam fakt nikomu.Otras.

Dátum pobytu: apríl 2017
Poďakujte používateľovi kstrakosova.