“Vždy chutné ”
Recenzia Restauracia Eden

Na pozícii č. 1 spomedzi 3 Reštaurácie v Rajci
Zrecenzované: 8. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Chodíme sem pravidelne s priateľom A vždy sme spokojný aj S jedlom aj S obsluhou A aj prostredie je veľmi príjemné :-)

Poďakujte používateľovi Janka F.

Zrecenzované: 10. augusta 2017

Proti tomu, čo sme zatiaľ zažili - lepší priemer.
Maďarský guláš z dennej ponuky - výborný, palacinky - dostatočné množstvo, primeraná chuť.

Dátum návštevy: august 2017
1  Poďakujte používateľovi roland818.
Zrecenzované: 18. júla 2016

Chodíme cez Eden už niekoľko rokov, a vždy sme boli spokojní. Jedlo nebolo nikdy nechutné, no ani nevynikalo extra výnimočnosťou. Taký slušný priemer.
Personál bol rýchly a usmiaty.
Priestory reštaurácie sú stále štedré, vnútri i vonku, hoci pre deti je vonku skoro nič.
Celkový dojem je príjemný, zastavíme sa tu určite aj v budúcnosti.

Dátum návštevy: máj 2016
Poďakujte používateľovi RomanJ450.
Zrecenzované: 14. júna 2015

Zastavili sme sa na obed po dlhom cestovaní, a jedlo bolo veľkým sklamaním. Pizza nedochutená, ako surová a bryndzové halušky bryndzu ani nevideli. Prostredie pekné, aj obsluha rýchla, keďže na 6 ľudí tam boli tri čašníčky, ale išli sme tam kvôli jedlu a to bolo o ničom. Nabudúce sa tam už určite nezastavíme.

Dátum návštevy: jún 2015
1  Poďakujte používateľovi 46veronika.
Zrecenzované: 8. septembra 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restauracia Eden, si pozreli aj

Rajecké Teplice, Žilinský kraj

Navštívili ste Restauracia Eden? Podeľte sa o svoje zážitky!