Pekne

Pekne prostredie, bazeny, lehatka. Trosku treba vyslapat do kopca,ale stoji to za to. Pre niekoho... viac informácií

Zrecenzované: pred 3 dňami
tomryb111
Topoľčany, Slovensko
Sauna wellness

Wellness zelená žaba pekné príjemné prostredie všade čisto všetko funguje ako má sauny zaujímavé... viac informácií

Recenzované: 7. januára 2019
Pavol G
Piešťany, Slovensko

141968 recenzií
Recenzované: 4. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Prosim zabezpecte pre klientov vizualnu informaciu, aby sa pred vstupom do ochladzovacieho bazenu a virivky osprchovali v satni, ked je vonkajsia sprcha odstavena.
Do virivky chodia klienti rovno zo sauny i v plachte!!!

Dátum zážitku: február 2018
3  Poďakujte používateľovi KikaG71.
Recenzované: 13. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Užili sme si Welnes v jedno chladné ale slnečné jesenné dopoludnie. Bolo výborne. Možno nepatrný postreh: náramky na vstup by mohli byť zjednorené s kľúčikmi od skriniek a v saunách mi chýbal teplomer a vlhkomer. Inak naozaj super relax. Pridaná hodnota je, že sauny sa nachádzajú v kopci medzi stromami.

Dátum zážitku: november 2017
Poďakujte používateľovi RomanB2210.
Recenzované: 29. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Kupalisko v krasnom prostredi a wellness priamo v lese. Mili personal. Najlepsia zo saun bola parna sauna.

Dátum zážitku: október 2017
Poďakujte používateľovi Renata1E.
Recenzované: 9. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Wellness uprostred lesa je to pravé pre oddych a romantiku. Príjemné prostredie, čisté sauny, bezplavková zóna, jednocho všetko TOP.

Dátum zážitku: júl 2017
Poďakujte používateľovi Zaneta90.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia jansv0b0da, Manager v zariadení Zelena Zaba.Zodpovedané: 13. augusta 2017

Ďakujeme za fantastické hodnotenie Zaneta90, radi Vás opäť uvítame.

Recenzované: 2. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Kupalisko je nadherne, vsetko je tam vymyslene pre sprijemnenie pobytu, len sluzby pod vedenim chlapca v tricku Vas vrhnu spat do reality a naseru, ze zvazujete ci sa tam este vratite.

Dátum zážitku: august 2017
3  Poďakujte používateľovi ludos593.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia jansv0b0da, Manager v zariadení Zelena Zaba.Zodpovedané: 4. augusta 2017

Dobrý deň Ludo, ďakujeme za spätnú väzbu, názor klientov je pre nás dôležitý.
Preto by sme radi zistili viac podrobností, aby sme vedeli do budúcna eliminovať negatívne skúsenosti našim klientom. Môžete nás kontaktovať mailom na jan.svoboda@synot.sk