“Kosť v kapustnici”

Dedinka
Na pozícii č. 1 spomedzi 14 Reštaurácie v Trenčianskych Tepliciach
Kuchyňa: Stredoeurópske
Zrecenzované: 29. marca 2018

Pri mojej návšteve Trenčianskych Teplíc som hľadal podnik, kde by som šiel na malý obed. Rozhodol som sa, že pôjdem sa najesť tam, kde ma to už z ulice osloví.

V istom momente som počul pekné ľudové piesne a cez výklad som si všimol pekný interiér reštaurácie Dedinka...tak som šiel dnu. Interiér naozaj pekne tematicky prevedený do detailov (veľké plus pre mňa bolo, že tam hrali ľudovky a nie žiadne komerčné rádio).
Len po otvorení menu som nebol zrovna nadšený. Nie som ten typ, že chcem za gastráč v hodnote 3,5 € trojchodový obed, len 7 € za rezeň bez prílohy a ešte keby človek chcel polievku za 3 €. Jednoducho, podľa mňa sú ceny prehnané (môj názor).

Ale ako som spomenul, chcel som len malý obed, niečo typu "hustá polievka s chlebom" a stačí :) Tak som si dal kapustnicu s chlebom. Kapustnica bola výborná, len čo ma trocha zaskočilo (a nie zrovna príjemne), že som mal v miske veľký kus kosti (na pohľad to bolo rebro, ktoré asi varili v kapustnici)...problém bol v tom, že iný kus "mäsa" som tam nemal (ešte dve kolieska klobásky). Ako zákazníka, ktorý si dá kapustnicu, kde sa prirodzene teší na mäso, nepotešilo, že tam mal len kus kosti, ktorý som si mohol tak akurát obhrýzť. Ale čo už, stávajú sa aj takéto veci ;)

A dal som si aj na potešenie pohárik Bentianny (kto to ešte nemal, nech tento likér určite ochutná). K tomu len toľko, že bola super, len tá dekorácia...ako na oslave maturity v 1995 :) :) :) Nekritizujem daný štýl (ktorý je podľa mňa "out"), len mi to prišlo vtipné a milé. Prikladám aj fotku, aby ste aj vy mohli posúdiť ;)

Personál v pohode ;)

Takže za mňa celkom fajn, ale body uberajú prehnané ceny a "kosť namiesto mäsa" .

2  Poďakujte používateľovi Otim1.

Zrecenzované: 27. februára 2018

Príjemné prostredie, chutné jedlo, milí personál. Ocenili sme domáce teplé limonády, čo je v zime dobrá alternatíva čaju.

Poďakujte používateľovi putnik789.
Zrecenzované: 17. februára 2018 cez mobilné zariadenie

V dedinke sme si dali obed, ktory splnil nase ocakavanie. V ponuke su tradicne jedla, chutne pripravene. Obsluha bola prijemna. Inetrier restauracie je naozaj do detailu prepracovany :)

Poďakujte používateľovi Zatki.
Zrecenzované: 7. januára 2018

Príjemné prostredie. Na výber veľa jedál. Ceny trochu vyššie. Obsluha sa usmievala celý čas a bola príjemná.

Poďakujte používateľovi DejanSta.
Zrecenzované: 6. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Jedlo bolo výborné Reštaurácia krásne zariadená, obsluha milá a ústretová. Určite sa sem vrátime.

Poďakujte používateľovi DanielaD5066.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Dedinka, si pozreli aj

Trenčianske Teplice, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Dedinka? Podeľte sa o svoje zážitky!