Trenčianske Teplice
Recenzované: 3. júla 2019

S vybavením izby sme boli spokojní. Horšie to bolo v noci pretože hotel je blízko komunikácie a bolo dosť počuť autá. Personál veľmi príjemný a ochotný , jedlo výborné....V blízkom okolí sú kúpele, kúpalisko Zelená žaba, krásny park s množstvom rôznych stromov.

Tip na izbu: izba s balkónom
Dátum pobytu: jún 2019
Poďakujte používateľovi renakovacikova.
Recenzované: 23. mája 2017

je to štandardné, priemerné zariadenie na dobrom mieste, strava priemerná - vhodné pre nenáročných, kľud trochu narúša ruch ulice, ktorá ide popri hoteli, izby sú vybavené dobre, televízor si už veľa pamätá - už by mal byť vymenený

Dátum pobytu: máj 2017
1  Poďakujte používateľovi Zdenek S.
Recenzované: 28. februára 2017

Hotel v srdci Trenčianskych Teplíc. Apartmán komfortný, útulný a čistý. Personál milý a ochotný pomôcť. Polpenzia chutná ( možno by sme uvítali raňajky formou bufetu). Hotelový wellness sme využili, škoda, že parná a bylinková sauna je mimo prevádzky. Cítili sme sa tu ako doma, odporúčame ubytovanie v tomto hoteli.

Dátum pobytu: február 2017
1  Poďakujte používateľovi kliniva.
Recenzované: 28. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Neodporucam.Velme nespokojna aj s priatelom.A ani jednu hviezdu ale musim tuknut aspon na jednu tuknut inak to nepusti dalej.Ako rat prostredie tam bolo az tak ze sa dalo.Restaracie nic moc.A co sa tyka hotela Praha uz nikdy viac lebo nic nebolo ako bolo pisane.

Dátum pobytu: február 2017
3  Poďakujte používateľovi LuciaO1002.
Recenzované: 1. februára 2016

Dnes sme sa vratili z pobytu.Chcem sa podelit o vynikajuce sluzby,neskutocna cistota,velmi prijemny a ustretovy personal,nakolko som mala bezlepkovu stravu.Len vrelo doporucujem.Ubytovali sme sa,nakolko sme vyuzili kupelne,ktore su priamo oproti hotelu.Sirotova

Tip na izbu: Pekny vyhlad,je to bezbarierovy pristup,v strede kupelov
Dátum pobytu: január 2016
3  Poďakujte používateľovi 910maja.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia danielaA9874IS, Recepcia v zariadení Garni Hotel Praha.Zodpovedané: 4. februára 2016

Veľmi pekne ďakujeme pani Sirotová :D