Platby partnerov ovplyvňujú poradie zobrazených cien. V prípade spôsobu zoradenia vybraných alebo sponzorovaných ponúk môžu platby partnerov tiež ovplyvniť poradie uvedených ubytovaní.
Recenzované: 29. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Pekný a spomienkový hotel, bezbariérový prístup, príjemný a priateľský personál, tabuľky ohodnotených hostí Art filmu, vlastné parkovisko. Jesenná sezónna ponuka jedál polievka hokkaido krém s čili a kešu orechami 5,5 Eur, pečené kačacie stehno s kapustou, lokšou, knedľou 11,2 Eur. Dobrá domáca paštéta s višňami, klasika vývar a teľací rezeň so šalátom dopadli tiež na výbornú. Mínus obsluha s fľakmi od jedla na odeve.

Dátum pobytu: október 2017
1  Poďakujte používateľovi brk513.
Recenzované: 6. septembra 2017

Hotel Most Slavy navstevujem uz niekolko rokov a niekolko krat do roka. Zucastnujeme sa akcii v Kurtsalone a hotel je v pohodlnej blizkosti. Hotel - krasna historicka budova ( exterior). Ked som tam ubytovana, vzdy si ziadam izbu v novsej casti hotela, najmenej opotrebovana a znicena. Bohuzial musim skonstatovat, ze uz aj toto kridlo je v zlom stave. Zatecene steny, odtrhnute dekoracne listy na strope, poskodeny nabytok. Vrchol vsetkeho su televizory. Stare siroke konzoly zaberajuce vacsiu cast pracovneho stola. Kvalita a vyber kanalov uplne o nicom. Viem, ze ked ste v kupelnom meste nemate co lezat na izbe a pozerat televizor. Ale su aj hostia, ktori su viazani na izbu alebo vas jednoducho zle pocasie donuti zdrziavat sa v izbe. Toto komentujem vzdy pri check out uz niekolko rokov, avsak zamestnanci len krcia plecami. Rozhodnutie majitela hotela, ziadne rekonstrukcie. Cena izby/noc za niekolko rokov vyrazne stupla ( cakajte dalsie zvysenie) no bohuzial kvalita ubytovania sa uz nerovna cene. Konkurencia ubytovania v TT rastie. Hotel Most Slavy, nezabudajte, za cenu ktoru ziadate za ubytovanie sa uz najde vacsi a lepsi konfort vo vasom krasnom mestecku. Nespoliehajte na na skupinove objednavky ze vam splnia rocny budget . Recenzie Vam urobia reklamu, meno a buduci zisk.

Dátum pobytu: júl 2017
3  Poďakujte používateľovi Josephine S.
Recenzované: 25. júna 2017

Výborný hotel v centre kupeľov, všade milí a ústretoví personál.Raňajky na vysokej úrovni, myslím,že každý si mohol vybrať čo má rád.Pekne upravené okolie a čisto.Všade vládla príjemná atmosféra a určite sa sem ešte vrátim.

Dátum pobytu: jún 2017
Poďakujte používateľovi Escape717060.
Recenzované: 21. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Hotel sa sklada z dvoch casti z novej a starej. My sme boli ubytovani najprv v starej casti, ale po prichode na izbu kde kupelna neskutocne smrdela ( zapach mocu) a nehovoriac o rozpadnutej vani a celkovo odpudivom vzhlade izby som to reklamovala na recepcii. Pani bola velmi mila, ospravedlnila sa a dala mi za pravdu ze o tom smrade vedia... neviem preco to potom neriesia?? prirom by stacilo dat vonu do zachoda a bolo by aspon toto ok. Takze nam ponukli izbu v novej casti kde izba uz bola krajsia, novsia. Bohuzial toalety smrdeli takisto :/ V noci sme vetrali a mali zavrete dvere na wc a tak sa to dalo vydrzat. Ani tato izba nebola najcistejsia.. proste na cistotu si tu nepotrpia:/ Ranajky tiez jednoduchsie. Urcite by sme sa nevratili..

Dátum pobytu: máj 2017
2  Poďakujte používateľovi petkaStr.
Recenzované: 15. februára 2017

Výborný hotel pekne prostredie v centre kupelov.Dobrá strava a príjemní personál.Bazén čistý ,sauna na dobrej úrovni.Maséri príjemní.Parkovanie zdarma pred hotelom.Restauracia a bar na slušnej úrovni všade príjemní ľudia.

Dátum pobytu: marec 2016
1  Poďakujte používateľovi dusanpovalac.