“Perfektné”
Recenzia Mlyncek

Mlyncek
Na pozícii č. 7 spomedzi 14 Reštaurácie v Trenčianskych Tepliciach
Zrecenzované: 25. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Do tejto kaviarnicky sme zabludili nahodou, s cielom dat si pred cestou domov kavu, ale kedze az do 12.00 podavaju ranajkove menu, rozhodli sme sa najest...a neolutovali sme! Jedlo aj kava vyborne a popri tom mila a nevtierava obsluha...ak este zavitame do Teplic, urcite s radostou prideme :)

Poďakujte používateľovi Maria D.

Zrecenzované: 12. marca 2018

Veľmi príjemné prostredie, milá obsluha. Cítili sme sa naozaj veľmi dobre. Nehovoriac o vynikajúcej káve. Odteraz môj obľúbený podnik.

Poďakujte používateľovi IrenG45.
Zrecenzované: 7. januára 2018

Príjemné prostredie. Milá a ochotná obsluha. Úžasná čokoláda ktorá sa dá porovnávať s tými v čokoládovniach a pivo ERB za skvelé ceny.

Poďakujte používateľovi DejanSta.
Zrecenzované: 14. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: október 2017
Zrecenzované: 5. decembra 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: december 2018

Cestovatelia, ktorí si pozreli Mlyncek, si pozreli aj

Trenčianske Teplice, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Mlyncek? Podeľte sa o svoje zážitky!