“Spokojná”

Pizza e Ristorante
Na pozícii č. 2 spomedzi 3 Reštaurácie v Holíči

Rokmi overená super reštaurácia. Výborné a vždy čerstvé jedlá, dobrý výber vín. Letné posedenie vonku má svoje čaro. Vždy sa tam teším.

Poďakujte používateľovi MZW111.

Zrecenzované: 6. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Po dlhom čase som navštívil túto reštauráciu, ktorá v čase svojej najväčšej slávy patrila k top v okolí. Dnes však určite nie. Nespoznal som rozdiel medzi návštevami i keď doba medzi nimi je minimálne 10 rokov. bola v celku ok.

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi georgeD6084LT.
Zrecenzované: 25. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Neviem,aké sú ostatné jedlá,ale pizza je vynikajúca,kolega mal palacinky a tiež o.k.Fajn sedenie na terase,personál priateľský.Za mňa .

Dátum návštevy: júl 2017

Dátum návštevy: február 2017

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pizza e Ristorante, si pozreli aj

Skalica, Trnavský kraj
Hodonín, Juhomoravský kraj

Navštívili ste Pizza e Ristorante? Podeľte sa o svoje zážitky!