“Vynikajúce”

Vináreň Pri hájku
Na pozícii č. 1 spomedzi 11 Reštaurácie v Skalici
Zrecenzované: 3. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Vynikajúce jedlo, príjemné prostredie, obsluha taktiež. Veľká spokojnosť! Určite môžem len odporučiť.

1  Poďakujte používateľovi None1231.

Zrecenzované: 2. februára 2018

Do tejto reštaurácie sa radi vraciame a opäť nesklamala. Boli sme tu na večeri s deťmi za vysvedčenie. Objednali sme si rôzne jedlá ( kačacie prsia na pomarančovo- hroznovej omáčke s opekanými zemiakmi, rezeň, hamburger) Všetky jedlá boli super!!!!!! Kuchár má byť na čo pyšný.Taniere zostali úplne prázdne. Obsluha príjemná, kludné čisté prostredie, na stole živý kvet vo váze, obrúsky kvalitné, pekne prestreté. Víno dobre chladené. V Skalici považujem túto reštauráciu za najlepšiu. A určite by sa nestratila ani na Slovensku. A verte , že sme toho už pojazdili. Len tak ďalej a nech sa Vám darí !!!!!

1  Poďakujte používateľovi Valika R.
Zrecenzované: 18. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Vo Vinarni pri Hajku sme boli uz niekolkokrat, vzdy som si dala ine jedlo a vzdy bolo vyborne dochutene, cenovo prijatelne, s nenasilnou a profesionalnou obsluhou. Pre mna nova skalicka spicka

Dátum návštevy: február 2017
2  Poďakujte používateľovi 499zuzkar.
Zrecenzované: 18. septembra 2016

V tejto reštaurácii sme boli niekoľko krát a vždy sme boli spokojní. Boli sme tu súkromne,len tak na večeru, ale aj na firemnej akcii. Chystáme tu aj súkromnú oslavu. Personál je milí, ústretoví, snažia sa vyhovieť Vašim požiadavkám. Jedlo bolo vždy chutné.

Dátum návštevy: september 2016
1  Poďakujte používateľovi Valika R.
Zrecenzované: 18. júna 2016 cez mobilné zariadenie

Vyborne jedlo, rychla a mila obsluha . V Skalici nieje vela podnikov kam sa da ist dobre najest , ale tu to mame velmi radi . Preto som tu mal aj rodinnu oslavu mojich gulatin. Vsetko bolo uzasne nachystane , jedlo 1* . V lete chodime radi na smazenu zmrzlinu

Dátum návštevy: jún 2016
1  Poďakujte používateľovi carlaanna1106.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Vináreň Pri hájku, si pozreli aj

Hodonín, Juhomoravský kraj

Hodonín, Juhomoravský kraj

Navštívili ste Vináreň Pri hájku? Podeľte sa o svoje zážitky!