“Obed”

Drevenica Revistske Podzamcie
Na pozícii č. 2 spomedzi 3 Reštaurácie v Žarnovici
Zrecenzované: 10. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Dnes sme navštívili túto reštauráciu. Dali sme si bryndzové halušky, avšak neboli príliš chutné vďaka tomu, že plávali v masti a okolo bryndze išli z diaľky. Slaninka tučná, ale dobre upražená a aj chutná. Samotné halušky boli ok. Porcia bola dosť malá, cena jedla priemerná. Odporúčam zmeniť spôsob prípravy bryndze. Obsluha bola v poriadku. Chutilo nám na 2 hviezdičky.

1  Poďakujte používateľovi Boris M.

Zrecenzované: 5. marca 2018

super zastavka pre hladneho pocestneho. prevažne klasické slovenské menu, ale vyborné spracovanie, dobrá obsluha, žiadne dlhé čakanie.

Dátum návštevy: september 2017
1  Poďakujte používateľovi liborg6.
Zrecenzované: 17. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Kapustnica presolená a prekorenená, panenka vysušená a tvrdá, hubová omáčka čudnopráškovej chuti, maku na (mrazených) šúľancoch ledva na postrašenie, servírovanie nevkusné a do toho všadeprítomné slovenské hitové rádio. Nikdy viac.

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi stanoj2017.
Zrecenzované: 20. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Najlepšia z jedla bola kofola a capovane povo, inak absolutny otras, jedny z najhorsich halusiek ake sme kedy jedli!!!

Dátum návštevy: máj 2017
1  Poďakujte používateľovi 982marekp.
Zrecenzované: 10. októbra 2016

Štýlová drevenica na brehu rieky Hron je vychýrenou vodáckou základňou. Milovníci spania pod hviezdami môžu využiť priestor kempingu. Ináč drevenica ponúka ubytovanie v 2-3 lôžkových izbách. V reštaurácii môžete ochutnať tradičné slovenské špeciality. Areál drevenice ponúka aj možnosti na šport či aktivity pre deti. V prípade záujmu si môžete prenajať člny na plavbu po Hrone, alebo si objednať let vírnikom ponad krásny región stredného Pohronia

Dátum návštevy: júl 2016
Poďakujte používateľovi RegionGRON.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Drevenica Revistske Podzamcie, si pozreli aj

Bzenica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Drevenica Revistske Podzamcie? Podeľte sa o svoje zážitky!