“Zastávka na obed”

Motorest na Horke
Na pozícii č. 1 spomedzi 2 Reštaurácie v Hliníku nad Hronom
Zrecenzované: 24. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Po ceste do Banskej Štiavnice sme sa tu zastavili na obed kvôli dobrým recenziam. Z cesty vyzerá nenápadne, ale je dobre označený pútačom pri ceste. Zvonku od parkoviska moc nezaujme, ale vo vnútri je zariadený vkusne. Ponúka aj hrací kútik a vonkajšie ihrisko a príjemnú osluhu. Manželka si dala vývar vyzeral vynikajúco avšak pre ňu bol trošku presolený. Ja som mal držkovú polievku. Bola vynikajúca, ale mohla byť menej pikantná. Bryndzové halušky boli priemerné a porcia bola nadštandardná. Obed sme zavŕšili mega porciou tvarohových palaciniek. Motorest nesklamal a určite sa sem radi vrátime.

Poďakujte používateľovi Boris M.

Zrecenzované: 27. júla 2017

Nenápadný motorest mimo diaľnice, na medzimestskej ceste. Jedlo je chutné, no najväčším plusom sú bohaté porcie. Príjemné prostredie pod horou, ľahké parkovanie. Mierne dlhšie čakanie, najmä počas obedného návalu.

Dátum návštevy: jún 2017
1  Poďakujte používateľovi Zeduke.
Zrecenzované: 17. januára 2017 cez mobilné zariadenie

Tento motorest vyzerá zvonku síce nenápadne ale kvalita a cena je výborná.V blízkosti sú aj iné motoresty ale tento je najlepší. Odporúčam

Dátum návštevy: január 2017
1  Poďakujte používateľovi FrequentFlier689623.
Zrecenzované: 12. júla 2015

Motorest je situovaný za mestečkom Hliník nad Hronom. Jeho nenápadný vzhľad pri ceste nenapovedá síce o jeho službách, ale po príchode každého hosťa prekvapí príjemné prostredie, možnosťposedenia vonku s výhľadom na okolie, les a zeleň. V odvore motorestu je miestečko pre najmenších, kde sa počas čakania môžu hojdať a hrať.
Obsluha je rýchla, príjemná a ústretová. V ponuke majú veľa dobrôt, ktoré ponúkajú máloktoré reštaurácie, ako napríklad výbornú pečenp baraninu :). V priestoroch motorestu je tiež možné zabezpečiť konanie osláv aj pre uzavretú spoločnosť.
Odporúčam navštíviť a ochutnať :) !

Dátum návštevy: júl 2015
Poďakujte používateľovi catleenka.
Zrecenzované: 20. decembra 2019

Dátum návštevy: november 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli Motorest na Horke, si pozreli aj

Bzenica, Banskobystrický kraj
Vyhne, Banskobystrický kraj

Vyhne, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Motorest na Horke? Podeľte sa o svoje zážitky!