“Totalne sklamanie”
Recenzia Maña Restaurant

Maña Restaurant
Na pozícii č. 1 spomedzi 1 Reštaurácie v Sobranciach
Zrecenzované: 6. novembra 2019

Bola som tam na obed.Prvy krát to bolo hrozné,nechutné,všade cítiť prepražený olej,estetika sa tomu miestu vyhla oblúkam,personaĺ nepríjemný.Dala som tomu šancu ešte tri krat,zakaždým to bolo už len horšie.Z posledneho jedla ,šalatu,som mala týžden zdravotne problemy...nedoporučujem

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi Go662785.

Zrecenzované: 31. augusta 2019

Velmi nas prekvapil dnesny obed, ktory chutil ako jedlo varene doma, ziadna restauracia, ziadne predmrazene polotovary. Mali sme fazulovu polievku, pirohy, laci pecen a rezne. Myslim, ze to bolo najlepsie jedlo ake sme pocas nasho niekolkodnoveho vyletu po Slovensku mali. Radi sa sem vratime, ked budeme v okoli.

Poďakujte používateľovi AlexisM1369.
Zrecenzované: 26. marca 2018

netradične zariadený interiér dokumentujúci poľovnícke vášne majiteľa, bežná reštaurácia aj kuchyňa, ktorá spĺňa predpoklady a očakávania v danej lokalite Sobraniec

Dátum návštevy: máj 2017
1  Poďakujte používateľovi toccata58.
Zrecenzované: 23. júla 2014 cez mobilné zariadenie

Zrecenzované: 9. septembra 2016

Dátum návštevy: máj 2016

Navštívili ste Maña Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!