Beckov

“OTRAS ! ! ! ”

Kúria Beckov - Restauracia
Na pozícii č. 1 spomedzi 2 Reštaurácie v Beckove
Kuchyňa: Európske
Opis: Vážení hostia, Kúrie Beckov. Pripravili sme pre Vás jedinečné prostredie pod magickou skalou Hradu Beckov. Na tomto mieste sa roky križovali obchodné cesty a pocestní tu vždy našli príjemné pohostenie a nocľah. My na túto tradíciu nadväzujeme a kvalitou i rozsahom našich služieb Vám chceme poskytnúť možnosť stráviť na atraktívnom mieste príjemné chvíle oddychu. Jedálny lístok reštaurácie Kúrie Beckov, ktorý práve držíte v rukách sme zostavili v duchu modernej gastronómie. V našej širokej ponuke jedál sme mysleli aj na tých najmenších a preto im ponúkame na výber jedlá v časti detské menu. Okrem skvelého výberu jedál Vám ponúkame aj zaujímavý výber kvalitných slovenských vín, svetových pív, kvalitnej kávičky a osviežujúcich drinkov. Dobrú chuť Vám praje a na Vašu návštevu sa teší - kolektív Kúrie Beckov.

S priatelom sme prvýkrat navštívili túto reštauráciu a určite aj posledný. Obsluha bola milá, ale jedlo bolo jednoducho otrasné! Mali sme kuracie stehno, ktoré malo byť na grile s kožou miesto toho bolo upečené vo fritéze a moja panenka v bylinkovej kruste tak isto. Ďalej chuť panenky bola taktiež nejedlá, bola celá extrémne horká. Celé som to tam nechala. Malý šalátik k jedlu bol fajn až na špenát od zeminy a stál 5€.
Vývar bol ok, víno super.
Je tam krásne prostredie aj celé priestory ale prosím vás vymente kuchárov lebo toto nemá s kvalitnou reštauráciu nič spoločné a za tie peniaze si predstavujem aspoň chutné a čerstvé jedlo ( 2x vyvar, kofola, pohar vina, panenka, kura, maly salat = 40€ ‍♀️).

P.S.: stáli sme na prvej benzinke a obaja sme sa do****

1  Poďakujte používateľovi filo_vilo.

Zrecenzované: 28. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Nádherné prostredie , chutné jedlo ale čo nás zamrzelo bol prístup obsluhy. K takejto lepšej ,drahšej reštaurácii patrí aj lepší prístup. Občas by stačil úsmev a príjemnejší tón komunikácie .

2  Poďakujte používateľovi _Viva_photos.
Zrecenzované: 26. augusta 2019

Miesto aj priestory pekne aj jedlo bolo chutne, celkom dlho sa cakalo na jedlo.
Obsluha bola ale otrasna, neprijemni casnici, ohovarali zakaznikov,odporne odpovedali ak sa ich clovek nieco spytal...bolo to velmi neprofesionalne

1  Poďakujte používateľovi MichaelaZ83.
Zrecenzované: 24. augusta 2019

Prisli sme na obed v sobotu ked mala restauracia zatvorene kvoli sukromnej akcii ale jedlo podavali v Pube. Na polievku sme cakali min.20minut a ked som sa bola casnika pytat kedy mozme cakat polievku arogantnym sposobom mi oznamil ze ved sme v poradi a cakame "este len 12 min" (cas bol uz urcite dlhsi-urobili sme si fotku ked sme prisli).Boli sme s dvoma mensimi detmi ktore zacali byt uz znacne netrpezlive. Ocenili by sme priatelskejsi pristup personalu a mozno informaciu vopred ze sa na jedlo bude dlhsie cakat. Urcite to pokazi celkovy dojem z jedla.

2  Poďakujte používateľovi Martina G.
Zrecenzované: 8. augusta 2019

nebudem hodnotit jedlo, pretoze sme sa ho nedockali. budem hodnotit pristup ktorý bol nepekny. prislo nas 8 do restauracie, sadli sme si k 6ke, kedze vacsi stol volny nebol, alebo nemali, ale to je jedno. bol to stol mimo od vsetkych, cize nebol problem pridat dve stolicky, ale pre nich to problem bol. aj keby sme nezavadzali, nikomu neprekazali, skratka pre nich bol problem pridat k stolu stolicky. nakoniec si museli nasi znami sadnut za roh.
casnik neviem akej je narodnosti, tri krat sme opakovali objednavku, ale v tom by nebol problem.... az ked sme si objednali pitie, a polku vypili, nam prisiel povedat, ze na jedlo sa caka viac ako hodinu, ved okej, dame si len polievku, nemame cas... aj na polievku sa caka 15 minut, to ma uz nahnevalo, lebo nam to mohol povedat hned!!!!!, skor, nez sme si vsetci objednali drinky a museli ich zaplatit, aj ked sme nakoniec nejedli a odisli prec.

Dátum návštevy: júl 2019
2  Poďakujte používateľovi Martin K.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Kúria Beckov - Restauracia, si pozreli aj

Nové Mesto nad Váhom, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Kúria Beckov - Restauracia? Podeľte sa o svoje zážitky!