“odisli sme...”

Kúria Beckov - Restauracia
Na pozícii č. 1 spomedzi 2 Reštaurácie v Beckove
Kuchyňa: Európske
Opis: Vážení hostia, Kúrie Beckov. Pripravili sme pre Vás jedinečné prostredie pod magickou skalou Hradu Beckov. Na tomto mieste sa roky križovali obchodné cesty a pocestní tu vždy našli príjemné pohostenie a nocľah. My na túto tradíciu nadväzujeme a kvalitou i rozsahom našich služieb Vám chceme poskytnúť možnosť stráviť na atraktívnom mieste príjemné chvíle oddychu. Jedálny lístok reštaurácie Kúrie Beckov, ktorý práve držíte v rukách sme zostavili v duchu modernej gastronómie. V našej širokej ponuke jedál sme mysleli aj na tých najmenších a preto im ponúkame na výber jedlá v časti detské menu. Okrem skvelého výberu jedál Vám ponúkame aj zaujímavý výber kvalitných slovenských vín, svetových pív, kvalitnej kávičky a osviežujúcich drinkov. Dobrú chuť Vám praje a na Vašu návštevu sa teší - kolektív Kúrie Beckov.
Zrecenzované: 8. augusta 2019

nebudem hodnotit jedlo, pretoze sme sa ho nedockali. budem hodnotit pristup ktorý bol nepekny. prislo nas 8 do restauracie, sadli sme si k 6ke, kedze vacsi stol volny nebol, alebo nemali, ale to je jedno. bol to stol mimo od vsetkych, cize nebol problem pridat dve stolicky, ale pre nich to problem bol. aj keby sme nezavadzali, nikomu neprekazali, skratka pre nich bol problem pridat k stolu stolicky. nakoniec si museli nasi znami sadnut za roh.
casnik neviem akej je narodnosti, tri krat sme opakovali objednavku, ale v tom by nebol problem.... az ked sme si objednali pitie, a polku vypili, nam prisiel povedat, ze na jedlo sa caka viac ako hodinu, ved okej, dame si len polievku, nemame cas... aj na polievku sa caka 15 minut, to ma uz nahnevalo, lebo nam to mohol povedat hned!!!!!, skor, nez sme si vsetci objednali drinky a museli ich zaplatit, aj ked sme nakoniec nejedli a odisli prec.

Dátum návštevy: júl 2019
1  Poďakujte používateľovi FrequentFlier743320.

Zrecenzované: 5. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Prijemne priestory aj obsluha avsak jedlo bolo velmi priemerne za danu cenu (salat za 7e). Kuchar navyse zabudol dat do salatu tuniaka ktory bol uvedeny na listku ako hlavna ingrediencia.

Dátum návštevy: júl 2019
3  Poďakujte používateľovi Richard B.
Zrecenzované: 3. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Fantastická reštaurácia, fantastický personál, famózne jedlo. Objednali sme si pečenú kačicu. Nie je čo vytknúť. Určite sa vrátime. Odporúčam!

Dátum návštevy: november 2018
1  Poďakujte používateľovi _harsanyiova.
Zrecenzované: 8. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Absolutna katastrofa. Polievky sme dostali studené a hlavne jedlo za 1 a pol hodiny od polievky. Neochota obsluhy, jedlo priemerne. Neodporucam navstivit. Jedinym pozitivom vyhlad na skalu.

Dátum návštevy: jún 2019
4  Poďakujte používateľovi Sightsee37649578926.
Zrecenzované: 8. mája 2019

Jedlo bolo vynikajúce, obslúžili nás pomerne rýchlo. Reštaurácia je v krásnom prostredí, viem si predstaviť, že by som sem priviedla vzácnejšiu návštevu. Spokojnosť.

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi loksulka.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Kúria Beckov - Restauracia, si pozreli aj

Nové Mesto nad Váhom, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Kúria Beckov - Restauracia? Podeľte sa o svoje zážitky!