vhodne pred rodiny s detmi

Recenzované: 16. januára 2018
771katarinas
Šahy, Slovensko
Snowboard

Velmi pekne prostredie, dobre upravena zjazdovka, urcite este navstivime... vsetko super 👍👍.......

Recenzované: 10. marca 2017
miskaobo9
Trnava, Slovensko

Recenzované: 5. marca 2018

lyziarske stredisko v malebnom prostredi, isli sme s dcerou 6r. Nachadzaju sa tam 2 svahy cca 900m, jeden z nich miernejsi, sedacka a vleky, na to, ze sme boli v sobotu (3marec) necakalo sa na sedacku ani vleky. Ceny boli dobré, nezruinuje to rodinny rozpocet. Ak si chcete rezervovat instruktora odporucam v predstihu lebo boli uz na cely den vybookovani. Ubytovanie sme nevyuzili, kedze sme isli len na jeden den, k tomu sa neviem vyjadrit. Stredisko mozem len odporucat

Dátum zážitku: marec 2018
Poďakujte používateľovi monikakalocsai.
Recenzované: 17. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Male stredisko, ale krasny, upraveny svah, dost miesta na parkovanie, vela vlekov, preto ziadne statie na vlek. Obcerstvenie pod vlekom aj na vrchole.
Pre rodiny s detmi a menej narocnych lyziarov vyyybornee

Dátum zážitku: február 2018
Poďakujte používateľovi bronkay.
Recenzované: 16. januára 2018

krasne miesto, vynovene ubytovanie, jednoduche, priestranne izby, kupelna, tv a chladnicka na izbe, dost odkladacich priestorov, lyziaren zvlast pre kazdu izbu na kluc, obsluha prijemna, restauracia in situ priestranna s krbom, jedlo chutne, ale trosku vyssia cena na to mnozstvo, stale to iste jedlo na vyber, takze ak ste tam cely vikend trochu nudne uz ;-) svah upraveny , zdarma lanovy vlek pre deti-zaciatocnikov na miernom kopceku , na kopci hore je koliba i lehatka na oddych , opalovanie, dedinka uuzasna, da sa ist na vylet na krahulsku rozhladnu, bezkovat..

Dátum zážitku: január 2018
Poďakujte používateľovi 771katarinas.
Recenzované: 10. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Dátum zážitku: február 2017
Poďakujte používateľovi miskaobo9.
Recenzované: 4. novembra 2016

Na Krahuliach som lyzoval na jar v roku 2016, po tom ako som v tomto lyziarskom stredisku velmi dlho nebol.
Je tazke hodnotit zjazdovku, nakolko vsetko zalezi od povrchu, avsak vo vseobecnosti sa na Krahuliach lyzuje dobre. Na kopci je utulna a prijemna restauracia.

Dátum zážitku: február 2016
Poďakujte používateľovi Matej S.