Recenzované: 30. januára 2018

Opakovane chodievame na Ranč u Bobiho s rodinou a priateľmi na predĺžený víkend. koníky sú úžasné, dajú sa dohodnúť individuálne jazdy aj prechádzka kočom. oplotený areál je ideálny pre deti, majú vonkajší bazén, ihrisko, tenisový kurt, minigolf, beachvolejbalové ihrisko, bedmintonový kurt, v areáli je priamo bufet a požičovňa športových potrieb. ubytovanie je milé, rodinného typu s polpenziou - raňajky aj obed formou švédskych stolov. odporúčame a opäť sa vrátime :-)

Dátum pobytu: jún 2017
Poďakujte používateľovi katkat2018.
Recenzované: 22. januára 2018

celkom príjemná zastávka po ceste, dá sa slušne najesť, kuchyňa klasická slovenská, žiadne extra prekvapenie,
porcie solídne, obsluha sa snaží. Zrejme je to vyhľadávaná reštaurácia, či penzion. Zážitkové atrakcie pre deti,
ale aj pre dospelých - športovcov k dispozícii. Sú obdobia počas dňa, či týždňa, kedy mávajú plno, resp. je tam uzavretá spoločnosť.V čase obeda, piatok, sobota svadby, oslavy. Možno je dobré dopredu zavolať.
Inak v celku spokojnosť. Dá sa pomerne dobre najesť, stráviť čas.

Dátum pobytu: júl 2017
1  Poďakujte používateľovi liborg6.
Recenzované: 15. júna 2017

Služby na 50%, sauna- bez ochladzovacieho bazéna, tenis - bez rakiet, minigolf je, ale majú až dve loptičky. Jedlo: katastrofa, pečivo nebolo ani raz čerstvé, čaj umelo prifarbený- popradský, párky sójove nafuknuté dezert- nejaký mrazený výrobok, polievka presolená, palacinky s množstvom džemu... Boli sme v zime v podobnom penzióne a na raňajky sme mali všetko čerstvé, teplé, domáce nátierky, bábovku, lievance, ovocné šaláty, na výber z dvoch jedál, ale jedlá boli na úrovni a za tie isté peniaze. Problémom nie sú peniaze, ale ak človek za niečo zaplatí tak aj očakáva nejakú kvalitu, a nie tie najlacnejšie polotovary. Plusom je krásne prostredie, príjemný, milý, ochotný personál, všade čisto.

Dátum pobytu: jún 2017
1  Poďakujte používateľovi oskarwilde2017.
Recenzované: 25. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Posedenie v prijemnom prostredi rancu straveny pri tataraku, ktory bol vyborny, cesnakova kremova polievka a Horuca cokolada, klasik ziadny exluziv, smotanovy zakusok uplne jednoduchy s prijemnou chutou.
Celkovo slusny priemer, skoda toho dymu z krbu..

Dátum pobytu: február 2017
Poďakujte používateľovi marekk205.
Recenzované: 29. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Prechadzali sme okolo s kamaratom a zastavili sme sa na obedovat a prezriet si ranc. Obsluha bola mila a ochotna, jedlo chutne a areal prekrasny. Odtvtedy je to moja oblubena zastavka, ked tadial prechadzam.

Dátum pobytu: júl 2016
1  Poďakujte používateľovi fleisss.