Kežmarok

“Urcite treba navstivit”

Bistro Dobrý Deň
Na pozícii č. 1 spomedzi 16 Reštaurácie v Kežmarku

Nenapadne bistro s vynikajucou kuchynou. Na listku je vhodny pocet jedal. Vyskusali sme hruskovo-fenyklovy krem, fish&Chips, hovadzie ragu, cokoladovy fondant....vsetko uzasne chute. Doplna to vyborna kava a limonada. Vyborna obsluha. Proste podnik, ktory vas pozitivne v Kezmarku prekvapi a hrdo by obstal aj vo velkom meste.Tesim sa na dalsiu navstevu.

Poďakujte používateľovi 1thomas8.

Zrecenzované: 27. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

S Bistrom Dobrý deň som maximálne spokojný. Jedlo bolo výborné a obsluha bola tiež veľmi priateľská. Určite odporúčam.

Poďakujte používateľovi marexxek007.
Zrecenzované: 23. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Bistro jsme nasli na zaklade poziativnich recenzi a po nekolika dnech pojidani halusku prisla zdejsi nabidka, ze ktere jsme si vybrali testoviny a fish&chips, vhod (halusky tam ale maji take). Jidlo vyborne, obsluha taktez.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi Trek784279.
Zrecenzované: 16. augusta 2019

Išli sme sem na základe hodnotení, reštaurácia bola prázdna keď sme prišli ale nie je sa čomu čudovať o 16:30.
Obsluha úplne super, milý čašník, pýtal sa vždy, zaujímal sa. Ponuka celkom dobrá, sice menšia ale kvalita je dôležitejšia ako kvantita. Pomarančová jazmínová limonáda bola asi najlepšia akú sme kedy mali. Určite odporúčam.

Poďakujte používateľovi pablogurmano.
Zrecenzované: 15. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Príjemné prostredie a vynikajúce jedlo, ktoré Vám prinesie skvelá a ochotná obsluha. Treba sa určite zastaviť aj keď nejdete priamo do Kežmarku.

Poďakujte používateľovi zuzankahr.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Bistro Dobrý Deň, si pozreli aj

Poprad, Prešovský kraj

Veľká Lomnica, Prešovský kraj

Navštívili ste Bistro Dobrý Deň? Podeľte sa o svoje zážitky!