“To naj v meste”

Bistro Dobrý Deň
Na pozícii č. 1 spomedzi 18 Reštaurácie v Kežmarku
Zrecenzované: 22. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Príjemné prostredie, prívetivá obsluha a fantastické jedlo (dnešné menu: vývar s pečeňovými knedlíčkami, hovädzie líčka so zelerovozemiakovou kašou, pudingový koláčik). Na záver kávička, ktorá vyčarí úsmev a hneď sa ide lepšie ďalej. Len a len odporúčam, vďaka dnešku si získali stáleho zákazníka.

2  Poďakujte používateľovi duniatko.

Zrecenzované: 7. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Túto reštauráciu som si vybral na základe hodnotenia TripAdvisor a vôbec neľutujem. Kvalita jedla, veľmi milá a rýchla obsluha sa tu snúbia v jednom. Zároveň veľmi príjemná cena. Ďakujem. A určite ak budem v Kežmarku tak sa pôjdem najesť sem.

1  Poďakujte používateľovi Mayor_SVK.
Zrecenzované: 21. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Zaujimavy vyber jedal, jedlo bolo vynikajuce, personal prijemny. Podnik je na namesti, celkovo pekne miesto. Dakujeme

2  Poďakujte používateľovi lacor2015.
Zrecenzované: 13. februára 2018

Super lokalita, priamo v centre. Club sendvič = "nebíčko v papuľke". Veľká pochvala kuchárovi. (len tak ďalej)
ps: v letných dňoch si nenechám ujsť letnú terasu, už teraz sa teším na návštevu

3  Poďakujte používateľovi kkshaggy.
Zrecenzované: 29. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Prijemne posedenie v centre Kezmarku. Skvele specialitky každodenne rôznorodé menu. Velmi mi tam chuti jest. Obsluha tiez na úrovni odporúčam

Dátum návštevy: december 2017
1  Poďakujte používateľovi FilipT405.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Bistro Dobrý Deň, si pozreli aj

Poprad, Prešovský kraj

Navštívili ste Bistro Dobrý Deň? Podeľte sa o svoje zážitky!