Nakupi

Nakupne centrum kde si kazdy najde nieco pekneho . Akciove ceni su prijemne , hlavne ak si najdete... viac informácií

Recenzované: 19. januára 2019
sladjazekic
Bratislava, Slovensko
Nákupy

Výborne sa tu nakupuje, odporúčam ale návštevu v čase, keď je na Slovensku pracovný deň, inak je tu... viac informácií

Recenzované: 2. septembra 2017
Johanna_Elisabeth69
Malacky, Slovensko

Recenzované: 2. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Výborne sa tu nakupuje, odporúčam ale návštevu v čase, keď je na Slovensku pracovný deň, inak je tu plno ľudí.

Dátum zážitku: september 2017
Poďakujte používateľovi Johanna_Elisabeth69.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia McArthurGlen P, Manager v zariadení Designer Outlet Parndorf.Zodpovedané: 13. septembra 2017

Vážená 1Jane1234,
veľmi pekne ďakujeme za vašu spätnú väzbu po návšteve Designer Outlet Parndorf. Sme veľmi radi, že ste v našom centre prežili skvelý nákupný deň. Veľmi radi vás u nás opäť čoskoro privítame.
So srdečným pozdravom,
Mario Schwann, manažér obchodného centra

Recenzované: 4. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Veľmi radi navštevujem toto miesto dá sa tu perfektne nakúpiť v dobrých cenách kvalitný tovar teraz keď rozšírili toto nákupné centrum tak ešte viac

Dátum zážitku: jún 2017
3  Poďakujte používateľovi Marcela1144.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia McArthurGlen P, Manager v zariadení Designer Outlet Parndorf.Zodpovedané: 14. júla 2017

Milá pani Marcela S.,
ďakujeme veľmi pekne za vaše pozitívne hodnotenie na portáli Tripadvisor. Teší nás, že si rada zájdete na výlet do predajne Designer Outlet Parndorf a že sa vám páči rozšírenie nášho centra. Dúfame, že vďaka pridaniu nových dizajnérskych značiek je ich široká škála ešte atraktívnejšia a nákupná atmosféra pre našich zákazníkov ešte príjemnejšia. Veľmi radi vás tu opäť čoskoro privítame.
So srdečným pozdravom Mario Schwann, manažér centra

Recenzované: 17. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

Z dovolene v NZ na Slovensku jsme si zajeli jen 2 hodiny a po klidne ceste jsme stravili v obrovskem nakupnim komplexu cca 5 hodi. Sluzby perfektni

Dátum zážitku: november 2016
2  Poďakujte používateľovi filipkral.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia McArthurGlen P, Manager v zariadení Designer Outlet Parndorf.Zodpovedané: 4. januára 2017

Vážený návštěvníku Filipkral,
děkujeme Vám za hodnocení na portálu Tripadvisor. Jsme rádi, že jste u nás strávil příjemný den během Vaší dovolené. Doufáme, že Vás opět brzy přivítáme v nákupním centru Designer Outlet Parndorf.
Se srdečným pozdravem, Mario Schwann, Centre Manager

Recenzované: 7. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

Pekne nákupné centrum s obchodíkmi s promenádou, kaviareň, reštaurácia, detské ihrisko, dobry tovar, pozitívom je vela slovenských predavačov pracujúcich v obchodoch takze jednoduchšia komunikácia v rodnom jazyku

Dátum zážitku: august 2016
3  Poďakujte používateľovi Pioneer661778.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia McArthurGlen P, Manager v zariadení Designer Outlet Parndorf.Zodpovedané: 6. septembra 2016

Vážená pani Patrícia Z.,
ďakujeme za Vaše hodnotenie centra Designer Outlet Parndorf. Sme radi, že sa Vám u nás páči, a dúfame, že Vás budeme môcť čoskoro opäť privítať.
S pozdravom,
Mario Schwann, Manažér centra

Recenzované: 31. januára 2016 cez mobilné zariadenie

Podľa môjho názoru asi najlepšie miesto na nákupy oblečenia v tomto regióne. Je tu množstvo značiek za rozumné ceny a v čase výpredajov treba možno prísť na dodávke :)

Dátum zážitku: december 2015
Poďakujte používateľovi Mareno m.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia McArthurGlen P, Manager v zariadení Designer Outlet Parndorf.Zodpovedané: 3. februára 2016

Vážený Mareno m,
Ďakujeme za Váš feedback k Vašej návšteve v Designer Outlet Parndorf.
Teší nás, že sa Vám u nás tak veľmi páčilo a dúfame, že Vás budeme môcť opäť v Designer Outlet Parndorf privítať.
S priateľskými pozdravmi,
Mario Schwann, Center Manager