Hotel a animatory su velmy dobri :) v Turecku sme miekolky krat a nie je co vytknut..radi by sme sa sem vratili
Buduci rok aj s ridinou nema to tu chybu a hlavne som sa zasnubil s mojou priatelkou ktora je pre mna vsetko

Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi Rudolf K.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia YaseminT352, Halkla İlişkiler Müdürü v zariadení Sunis Elita Beach Resort Hotel & Spa.Zodpovedané: pred 3 týždňami

Dear Valued Guest Rudolf K,

Thank you for your feedback.

Looking forward to welcome you back to Sunis Elita

Yasemin Tuna

Guest Relation Manager & Sunis Elita Beach Resort Team

Recenzované: 9. júla 2019

Bola som s kamarátkou v júni,bolo výborne, ubytovanie v bungalove, čisto, minibar dopĺňajú každý deň,strava vynikajúca, nápoje, služby tiež.plazovy servis, čistá pláž,more výborné, spokojnosť,cez ck Hydrotour.

Dátum pobytu: jún 2019
1  Poďakujte používateľovi AdrianaK898.
Recenzované: 30. júna 2019

Je tu vynikajúce ..dobrá atmosféra ..jedla sú skvelé..človek tu nehladuje..som maximalne spokojná ..Páči sa mi to tu..bude mi to tu veľmi chýbať ..Animátori sú kamarátsky ..dá sa s nimi porozprávať posrandovať ..mám ich rada

Poďakujte používateľovi TiffanyAndreova123.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia YaseminT352, Halkla İlişkiler Müdürü v zariadení Sunis Elita Beach Resort Hotel & Spa.Zodpovedané: 9. júla 2019

Dear TiffanyAndreova123;

Thank you for choosing our hotel for your holiday and for taking the time for share your thought with us here on tripadvisor.

With sunny regards from Sunis Elita Beach,

Recenzované: 30. júna 2019

fajn hotel, vyborna strava avsak izby nezodpovedaju 5* dno mora je pokryte smyklavou skalou ale inak vsetko fajn. hotelove sluzby nie su drahe. Animatory usmievavi a mili ale urcite sa najdu lepsie hotely v turecku.

Poďakujte používateľovi niccol235.

Dear Niccol235,

Thank you for your feedback about our hotel.

You are right that Turkey have a lot of top hotels, but we wanna say the Sunis Hotels make one of the best services for the Guests.

And of course your comments are important for us because it helps us to learn your expectations and to improve ourselves.

It would be a pleasure for us to host you in our facilities again.

Best Regards,

Yasemin TUNA
Sunis Elita Beach Resort & SPA

Recenzované: 21. júna 2019

Hotel pekny, izby priestranne, okolie hotela super, jedlo mi az tak nechutilo, bolo ho tam strasne vela, ale asi len 10% z toho mnozstva mi vobec chutilo, takze kolko ludi tolko chuti, ale za mna nie. Personal je velmi usluzny, vsade bolo cisto. Vstup do mora otras, kde som sa docitala, ze je to pieskova plaz, tak na tej plazi je strk, potom pas akoze piesku, potom hrubsi piesok a vo vode su obrovske take dosky kamenov, pre deti totalne nevhodne, moje nechceli velmi chodit do mora, len z donutenia, takze bazenovali.No a co sa tyka detskeho bazena, pozitivne je ze je pod takym stanom, ale to ze tam je taka ladova voda, ze mi lamalo nohy, neviem ci ju menili kazdy den, ale sli sme domov s bolavym mocakom. Chodi tam prevazne ruska a nemecka klientela. Zmizlo nam par hraciek (nic tragicke) ale je tazke sa dopratrat ak nieco stratite, alebo to zahadne dostane nohy.

Tip na izbu: Bungalovy su umiestnene za hotelom, takze ak chcete vyhlad na more, tak len z hotela
Poďakujte používateľovi LuciaScurkova.