Recenzované: 9. júla 2019

Bola som s kamarátkou v júni,bolo výborne, ubytovanie v bungalove, čisto, minibar dopĺňajú každý deň,strava vynikajúca, nápoje, služby tiež.plazovy servis, čistá pláž,more výborné, spokojnosť,cez ck Hydrotour.

Dátum pobytu: jún 2019
1  Poďakujte používateľovi AdrianaK898.
Recenzované: 30. júna 2019

Je tu vynikajúce ..dobrá atmosféra ..jedla sú skvelé..človek tu nehladuje..som maximalne spokojná ..Páči sa mi to tu..bude mi to tu veľmi chýbať ..Animátori sú kamarátsky ..dá sa s nimi porozprávať posrandovať ..mám ich rada

Poďakujte používateľovi TiffanyAndreova123.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia YaseminT352, Halkla İlişkiler Müdürü v zariadení Sunis Elita Beach Resort Hotel & Spa.Zodpovedané: 9. júla 2019

Dear TiffanyAndreova123;

Thank you for choosing our hotel for your holiday and for taking the time for share your thought with us here on tripadvisor.

With sunny regards from Sunis Elita Beach,

Recenzované: 30. júna 2019

fajn hotel, vyborna strava avsak izby nezodpovedaju 5* dno mora je pokryte smyklavou skalou ale inak vsetko fajn. hotelove sluzby nie su drahe. Animatory usmievavi a mili ale urcite sa najdu lepsie hotely v turecku.

Poďakujte používateľovi niccol235.

Dear Niccol235,

Thank you for your feedback about our hotel.

You are right that Turkey have a lot of top hotels, but we wanna say the Sunis Hotels make one of the best services for the Guests.

And of course your comments are important for us because it helps us to learn your expectations and to improve ourselves.

It would be a pleasure for us to host you in our facilities again.

Best Regards,

Yasemin TUNA
Sunis Elita Beach Resort & SPA

Recenzované: 21. júna 2019

Hotel pekny, izby priestranne, okolie hotela super, jedlo mi az tak nechutilo, bolo ho tam strasne vela, ale asi len 10% z toho mnozstva mi vobec chutilo, takze kolko ludi tolko chuti, ale za mna nie. Personal je velmi usluzny, vsade bolo cisto. Vstup do mora otras, kde som sa docitala, ze je to pieskova plaz, tak na tej plazi je strk, potom pas akoze piesku, potom hrubsi piesok a vo vode su obrovske take dosky kamenov, pre deti totalne nevhodne, moje nechceli velmi chodit do mora, len z donutenia, takze bazenovali.No a co sa tyka detskeho bazena, pozitivne je ze je pod takym stanom, ale to ze tam je taka ladova voda, ze mi lamalo nohy, neviem ci ju menili kazdy den, ale sli sme domov s bolavym mocakom. Chodi tam prevazne ruska a nemecka klientela. Zmizlo nam par hraciek (nic tragicke) ale je tazke sa dopratrat ak nieco stratite, alebo to zahadne dostane nohy.

Tip na izbu: Bungalovy su umiestnene za hotelom, takze ak chcete vyhlad na more, tak len z hotela
Poďakujte používateľovi LuciaScurkova.
Recenzované: 1. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Ubytovanie na vybornu,rodinne priestranne izby,ciste. Vacsina personalu mila. Strava rozmanita,pestra,chutna,kazdy si pride na svoje, ale spinave taniere boli bezne (asi ich nekontrolovali zo spodu,ked ich vyberali z mycky). Najvacsim sklamanim bol vstup do mora: ABSOLUTNE NEVHODNY pre deti,neplavcov,starsich...kamene a kamenne platne roznych rozmerov,s vyhlbenymi dierami. A kedze boli neustale vlny,bolo to nebezpecne,ludia vychadzali so zakrvavenymi kolenami. Bol tam sice vstup do mora cez molo,ale ak mate male deticky,tak to straca vyznam.
Cestovka o tomto neinformovala,ani nikde to nepisu,ved na co,ked su tam bazeny,ze..?!?
Takze pre ludi,kt.chcu komfort,vela ludi,jedla a bazeny je to urcite super.

Dátum pobytu: júl 2018
3  Poďakujte používateľovi Memantinus.