• Bezplatné pripojenie Wi-Fi
Priceline
  • Bezplatné pripojenie Wi-Fi
  • Bezplatné parkovanie
Zrecenzované: 19. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Izby ciste priestranne hotel pomerne novy za vyborne ceny. Ranajky klasicke vcelku chutne. Odporucam. Moznosti travenia volneho cadu - bowling futbalove ihrisko tenisova hala a kurt. Restauracia s chutnymi jedlami.

Termín ubytovania: august 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Andrea D.
Zrecenzované: 8. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Nakoľko bolo všetko obsadené na Jánošíkove dni v Terchovej hľadala som ubytovanie čo najbližšie. 6 km od Terchovej som objavila Coutry salón Belá a urobila som dobre. Hotel je v peknom prostredí. Okolie je príroda s ihriskom a tenisovou halou. Samotný hotel je nový. Veľmi pekný. Čistý. Izba s balkónom a výhľadom do lesa s potôčikom. Posteľ s baldachýnom. Kúpeľňa veľká s rohovou vaňou. Chýbali mi v kúpeľni nejaké vešiaky a doplnky. Ale inak spokojnosť aj s ochotou personálu. Raňajky boli ok.

Termín ubytovania: august 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi kvetoslavam.
Zrecenzované: 4. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Izby čistučké s krásnym vyhladom na hory,najviac sa nam pačila kúpelňa s rohovou vaňou kde sme si mohli po túre dopriať horúci kúpel. Personal milý ústretoví. Najväčšia spokojnosť určite sa ešte vrátime

Termín ubytovania: august 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi len_barbi.