“Nenadchne/ neurazí ”

Máte fotografiu?
Pridajte ju.
Hotel Gader - Reštaurácia
Na pozícii č. 1 spomedzi 1 Reštaurácie v Blatnica

Boli sme sa najesť po prechádzke približne v čase obeda. Jedlo bolo chutné - nie je moc čo vytknúť. Bohužiaľ jedlo nie je všetko. Obsluha sa nás snažila obslúžiť čo najrýchlejšie ale ich vystupovanie pôsobilo arogantne a po objednávke vyzerali že sme im ublížili alebo čo. Pokial sedíte vonku, máte okolo seba krásne prostredie. Vnútri ale priestory vyzerajú ošarpane a staro. Za jedlo by som dala kľudne 5/5. Obsluha a vnútorné priestory 2/5.

Poďakujte používateľovi 718rebekam.
Zrecenzované: 9. júna 2019

po turistike v Gaderskej doline sme sa rozhodli obcerstvit v uvedenej restauracii,co sa tyka obsluhy super ani sme dlho necakali,vyber jedla tiez super,co by som vytkla je cistota wc,tak to bolo dost zanedbane

Dátum návštevy: jún 2019
1  Poďakujte používateľovi durtik.

Navštívili ste Hotel Gader - Reštaurácia? Podeľte sa o svoje zážitky!