Nádherná pláž

Najkrajšia pláž akú sme zatiaľ videli, krásny biely piesok, voda teplučká, lehátka pohodlné, veľa... viac informácií

Recenzované: 9. novembra 2019
livkaa
Michalovce, Slovensko
Rodinna dovolenka

Nadherna plaz. Krasny piesok. Uzasne teply ocean. Piesok v oceane a super snorchlovanie. Nebolo... viac informácií

Recenzované: 29. septembra 2019
Lissko11
Trenčín, Slovensko
Prečítať všetky recenzie (20 871)

Recenzované: 6. marca 2018

pláže a more sú naozaj krásne,čisté ,teplé more, s tými najkrajšímí farbami aké som kedy videla,pláže s jemným pieskom

Dátum zážitku: február 2018
1  Poďakujte používateľovi AlenaM483.
Recenzované: 21. júla 2017

prekvapivá farba mora, ktorá sa mení v závislosti od vetra, nemohla som sa vynadívať na tú krásu. zvláštny pokoj, ktorý človek precíti na pláži. čistota pláží, nepreplnené ľuďmi, proste úžasná atmosféra, ktorú vytvára sama príroda. Určite prídem na budúci rok znova. A môže kto chce hovoriť, že Varadero nie je Kuba. Aj Varadero je Kuba, dokonca jedna z jej najkraších častí.

Dátum zážitku: január 2017
2  Poďakujte používateľovi Alena R.
Recenzované: 26. júna 2017

Plaz na Varadere je podla mna jedna z najkajsich plazi na svete.Ocean je priezracne cisty a hra niekolkymi farbami.Od tmavomodrej cez bleducko modru,tyrkysovu prechadza do zelenej a nakoniec na breh sa zenie biela vlnka.Je uzasne plavat a pozorovat teplucku vodu tohto oceanu.Z radostou sa sem budem chciet vratit aj na buduci rok uz po 7 krat

Dátum zážitku: máj 2017
Poďakujte používateľovi cestovatel69.
Recenzované: 18. januára 2017

Krásny Atlantický oceán a hlavne cistučký, krásna pláž,nepoškodené lehátka, v baroch a jedálni výborná obsluha
problémové a zastaralé izby

Dátum zážitku: január 2017
Poďakujte používateľovi Vlado1.
Recenzované: 7. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

Plaz pri hoteli Melia Varadero je jedna z najlepsich, ake som navstivil, jemnost a cistota piesku a plaze je na najvyssej urovni, plaz je prikladne udrziavana, vyplavene rastliny sme vobec nezaznamenali ani po vlnobiti, personal skoro rano plaz vycistil a strojom vyrovnal, cista a priezracna voda tyrkisovej farby nas kazde rano ocarila, vstup do mora pozvolny bez koralov.

Dátum zážitku: december 2015
Poďakujte používateľovi Tibor722.