Platby partnerov ovplyvňujú poradie zobrazených cien. V prípade spôsobu zoradenia vybraných alebo sponzorovaných ponúk môžu platby partnerov tiež ovplyvniť poradie uvedených ubytovaní.
Recenzované: 13. decembra 2017

Prežili sme tu krásnych desať nocí. Pekne zrekonštruovaný bungalov, krásna pláž, more až gýčovo azúrové, dostatok slnečníkov a lehátok, čistá, po ktorej sa nám už každá iná bude zdať "škaredá". Strava fajn, no vtáčiky v jedálni... Niežeby mi vadili, ale keď si zobkali do chleba pripraveného pre hostí, tak to by nemalo byť. Jedáleň potrebuje rekonštrukciu, ale ak som si dobre všimla tak sa na tom už pracuje.
Ale v hoteli u známych na izbe číslo 1206, zatuhnutá hnusná klimatizácia, zo stropu tiekla voda a to naozaj tiekla zo stropného svetla v kúpelni! Že to bolo vybývané, zelené kachličky a chýbajúce špáry to bolo ok, veď sme na Kube :-). Túto izbu by hotel nemal vôbec prenajímať!!!
Na chodbe ku izbe na zemi mŕtve šváby.
Personál milý usmievavý, ale samozrejme som každý druhy deň nechávala prezenty na izbe chyžnej. Ďakujeme Arelys. Ak som dobre napísala meno.
Pre nás krásna dovolenka, ale len vďaka bungalovu č. 3118 v ktorom sme boli.
Katka a Peter zo Smižian

Tip na izbu: určite ubytovanie v bungalove
Dátum pobytu: november 2017
2  Poďakujte používateľovi katarinahricisakova.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BarceloSmAb, Director General v zariadení Barcelo Solymar.Zodpovedané: 15. decembra 2017

Dear katarinahricisakova,

Thank you so much for taking the time to share with us your kind feedback about your recent stay in Hotel Barceló Solymar Arenas Blancas.

Indeed, our unique location is giving us many privileges, which is one of the assets that help us to provide our guests with a memorable and pleasant stay during their visit to the lovely city of Varadero.

We are so delighted to know that you have enjoyed your stay with us (bungalow), we are so honoured we got the chance of welcoming you and we hope to see you again soon in the near future.

With kind regards,

Jose Chabbar
Room Division Manager
diralojamiento@resortsolymar.gca.tur.cu

Recenzované: 23. augusta 2017

boli sme v tomto hoteli velmi spokojní a to sme dost narocní, strava super, personal tiez, plaz cista , uple prírodná..takze nemam co vytknut...blízko do centra Varadera, krásny park.. vraciame sa tam nanovo..urcite sa oplatí výlet do Havany...ceny romov a cigár vynikajúce:)

Tip na izbu: bungalov je fajn
Dátum pobytu: apríl 2017
1  Poďakujte používateľovi SONI1506.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BarceloSmAb, Director General v zariadení Barcelo Solymar.Zodpovedané: 23. augusta 2017

Ďakujeme veľme pekne za Vášu spätnú vazbu. Som veľmi rád, že ste bol s pobytom v našom hoteli spokojný. Samozrejme, že sa s Vašimi postrehmi podelím s celým tímom a to veľmi rád. Ešte raz veľké díky a verím, že Vás v našom hoteli opäť čoskoro privítame. S pozdravom, Juan Marqués - diralojamiento@resortsolymar.gca.tur.cu

Recenzované: 3. júla 2016

Príjemný a pekny resort.mily a usluzny personal.ciste izby,chutne jedlo a široký výber v bufetoch.velmi chutné miešané nápoje.bazeny čisté rovnako aj lehátka.trosku znečistená plaz.celkovo služby na dobrej úrovni primerané cene

Dátum pobytu: marec 2016
Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
1  Poďakujte používateľovi pista_sk.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BarceloSmAb, Director General v zariadení Barcelo Solymar.Zodpovedané: 22. júla 2016

Appreciated pista_sk,

First of all we would like to thank you for the time that you have invested in sharing your experience during your stay in our hotel, we are glad to know that you endorsed our property highly.

We recognize that our staff plays a valuable role in the vacation experience of our guests but reviews like yours serve us to motivate us even more; allow us to confirm that these persons will be congratulated for the excellent service provided.

We are also pleased to know that your relaxing vacation with us was highlighted by enjoyable room and the food in our restaurants.

We also appreciate your detailed feedback, which helped us identify specifically the areas of opportunity encountered during your stay.

We look forward to see you again and provide you with an even better experience.

Warm regards,

Juan Marqués
General Manager

Recenzované: 2. januára 2016

Boli sme na Kube prvy aj posledny krat. Cestovali sme cestovnou kancelariou ESO. Cena zajazdu bola pomerne vysoka oproti porovnaniu s ostatnymi cestovkami, co sme zistili na mieste. Iba sprievodcovia boli na velmi dobrej urovni. Strava bola v tomto hoteli priemerna, cistota izieb priemerna. Z coho sme boli najviac sokovani, bol obsluhujuci personal. S takym niecim sme sa este nestretli. Neochotny a flegmaticky personal, za tymto sme leteli 16 hodin. More bolo krasne, tak isto aj plaz. Ti mili ludia o ktorych sa vsade pise a o tom raji, tak toto sme tam nenasli.

Dátum pobytu: november 2015
2  Poďakujte používateľovi lubica777.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BarceloSmAb, Director General v zariadení Barcelo Solymar.Zodpovedané: 17. januára 2016

Dear Friend of Barceló Solymar Arenas Blancas Resort,

Allow us to thank you for taking the time to write this review in which you share your experience at Barcelo Solymar Arenas Blancas with all Trip Advisor Readers.

We are pleased to know that your relaxing vacation with us was highlighted by the courteous attention of our staff, comfort room accommodation & amenities.

We hope to have the opportunity to welcome you and provide you the memorable and relaxing experience you deserve.

Have a great weekend!!

Juan Marqués
General Manager

Recenzované: 20. februára 2020

Dátum pobytu: január 2020
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BarceloSmAb, Director de Relaciones con Clientes v zariadení Barcelo Solymar.Zodpovedané: 23. februára 2020