Bafra

Ďakujem za krásnu dovolenku,všetko bolo krásne,more teple,čisté,jedla dostatok,podĺa gusta sa da vybrať.
Najlepsie boli nade kamaratky z ukrajiny Kristinka a Victoria,dakujeme im za sprijemenie oddychu.
Buduci rok určite prídeme zas.

Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi Daniel H.

Naša dovolenka bola v tomto hoteli úžasná, ubytovanie vo vilkach bolo super čisté,jedlo taktiež veľký výber, všetkého dosť,od mäsa,rýb,zeleniny,ovocia,sladkého, všetko fajn.
Taktiež program o ktorý sa starajú animatora,je super.
My sme sa zoznámili s dievčatami ž ukrajiny, Kristína i Victoria, úžasné dievcata,veselé usmievajúca a vždy privetive.
Ďakujeme aj im za spríjemnenie dovolenky v Kaya Artemis.
Na budúci rok sa určite vrátime zas.

Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi Jana V.

V tomto hoteli sme strávili týždeň. Ubytovanie, stravovanie aj personál, všetko bolo vyhovujúce. Bohatý výber jedál vo viacerých reštauráciách, počas celého dňa aj v baroch pri bazénoch a na pláži. Izba priestranná a denne uprataná. Celý areál rezortu je postavený v antickom štýle. Je veľmi dobre udržiavaný všade množstvom kvetov a zelene. Piesková pláž s pozvoľným vstupom do mora. Kúpanie vhodné pre malé deti, ale aj zdatných plavcov. More je krásne čisté a teplé.Jediným mínusom bola zlá organizácia v reštaurácii Aragon, kde by bolo vhodné hosťa usadiť k stolu, aby si sám nehľadal voľné miesto.
Dovolenku v tomto hoteli doporučujem. Pekné miesto so stabilným počasím, dobrým ubytovaním, krásnym morom a bohatou ponukou jedál a a nápojov.

Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi paulina h.
Recenzované: 11. septembra 2019

V tomto hoteli sa mi páčilo naozaj všetko. Ubytovanie bolo krásne, jedlo v reštaurácii bolo výborné s veľkým výberom a veľmi milým personálom. More bolo teplé azurové s pozvoľným vstupom a s piesočnatou plážou. Každý večer bolo nejaké predstavenie v amfiteátri a tiež tam hrala živá hudba na 2 rôznych miestach. Animátorský tím bol najlepší aký som kedy zažila. Boli veľmi milí, komunikatívni, vtipní a mali pripravené pre hostí rôzne súťaže a aktivity každý deň. Táto dovolenka bude pre mňa nezabudnuteľná už len vďaka týmto skvelým animátorom.

Poďakujte používateľovi dominikaj03.
Recenzované: 8. septembra 2019

Vsetko tu bolo super ale v konecnom dosledku mi celu dovolenku pokazil manazer(MOHAMED). Nic mu nebolo rozumiet do mikrofonu , mal blbe poznamky na dievcata a stale na ne zazeral. A ten jeho falosny usmev ani nehivorim . Bez neho by to bola super dovolenka .

Poďakujte používateľovi Sisi1st.