Bafra
Recenzované: 11. septembra 2019

V tomto hoteli sa mi páčilo naozaj všetko. Ubytovanie bolo krásne, jedlo v reštaurácii bolo výborné s veľkým výberom a veľmi milým personálom. More bolo teplé azurové s pozvoľným vstupom a s piesočnatou plážou. Každý večer bolo nejaké predstavenie v amfiteátri a tiež tam hrala živá hudba na 2 rôznych miestach. Animátorský tím bol najlepší aký som kedy zažila. Boli veľmi milí, komunikatívni, vtipní a mali pripravené pre hostí rôzne súťaže a aktivity každý deň. Táto dovolenka bude pre mňa nezabudnuteľná už len vďaka týmto skvelým animátorom.

Poďakujte používateľovi dominikaj03.
Recenzované: 8. septembra 2019

Vsetko tu bolo super ale v konecnom dosledku mi celu dovolenku pokazil manazer(MOHAMED). Nic mu nebolo rozumiet do mikrofonu , mal blbe poznamky na dievcata a stale na ne zazeral. A ten jeho falosny usmev ani nehivorim . Bez neho by to bola super dovolenka .

Poďakujte používateľovi Sisi1st.
Recenzované: 8. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Tento hotel nas najskor ocaril na fotografiach, citali sme rozne recenzie, no hned po prichode na recepciu a potom na izbu sme vedeli, ze sme sa rozhodli spravne. Tento hotel a cele jeho okolie je v prekrasnom antickom style, ocarujuca!!!! hlavna budova s lobby barom a kasinom. Sluzby su na vysokej urovni, na personal nemozme povedat jedine zle slovo, po cely cas boli vsetci velmi mili a usilovni! Vsade bolo cisto, starali sa naozaj o vsetko. Jedlo-vynikajuce, vyberie si kazdy, restauracia a bary na plazi tiez vyborne-rozne snacky, wafle, zmrzlina - hladni sme neboli ani chvilku a drinky vam namiesaju snad vsetky, na ktore si spomeniete. Plaz a hlavne more bolo najkrajsie ake sme zatial videli, voda bola tepla, krystalovo cista a aj daleko od brehu je vidiet na dno. Ponukaju tiez rozne vodne sporty ako banan, parasailing, vodne skutre... Kazdy vecer hra prijemna ziva hudba, v amfiteatri sa konaju zabavne programy, zabavia sa deti i dospeli. Je sice pravda, ze v okoli rezortu sa nenachadza ziadne mestecko ci promenada na vecerne prechadzky, no nam to v tomto pripade absolutne nechybalo. Tato dovolenka bola jedna z nasich najlepsich a hotel Kaya Artemis mozeme kazdemu odporucit!! Narocnejsi klienti si mozu objednat izbu v hlavnej budove za priplatok. Inak hodnotime vsetko na 1* a radi sa este niekedy vratime.

Poďakujte používateľovi Anet1302.
Recenzované: 28. júla 2019

ubytovanie vo vilkách nezodpovedá 5* hotelu. všetko počuť cez dvere, ktoré absolutne netesnia hluk a ani steny, všetko budete počuť. Je vidieť, že vilky už majú niečo za sebou. Pýtajte si v cestovke radšej ubytovanie v hlavnej budove aj keď je ďalej od pláže a od reštaurácie. Ak dostanete ubytovanie na prízemí vo vilke rýchlo bežte vymeniť izbu na 1.poschodie. Ak sa nad Vami ubytujú takí čo v noci nespia tak budete celú noc hore. Tak isto sa šíri hluk z chodieb. Nie som náročný na ticho ale keď Vám prídu každú noc po diskotéke partičky na izby nad Vami o 1:30 ráno a budú ešte vykecávať do 3:00 tak po 3 dňoch Vám to posere celú dovolenku. Inak personál milí, strava výborná, more nádherné.

2  Poďakujte používateľovi barnabasbarny.
Recenzované: 20. júla 2019

Najlepšia animátorka Anna Ševčenko, milá priateľská, usmievavá, na volejbale vždy včas. Ďakujeme za všetko. Hotel, strava, izby ale hlavne zamestnanci OK. More krásne a teplé. Mólo poskytuje možnosti na bláznivé skákanie do mora

Poďakujte používateľovi MartinR5599.