Platby partnerov ovplyvňujú poradie zobrazených cien. V prípade spôsobu zoradenia vybraných alebo sponzorovaných ponúk môžu platby partnerov tiež ovplyvniť poradie uvedených ubytovaní.
Recenzované: 5. septembra 2017

Tato dovolenka sa da porovnat s dovolenkou v Egypte. Aj ked tu sa nedalo velmi snorchlovat, ale more bolo ovela teplejsie a dokonca aj v noci , pláž čistučka. V bazene bola tiež tepla vodička. Strava perfektná, každý si vyberie...Izby upratovali kazdý den, ale niekedy sa im nechcelo a preto bola podlaha len trosku ulízana....Bacha na potraviny ponechane otvorene len tak v izbe-mravce si najdu hned cesticku :) Hotel urcite odporucam.

Dátum pobytu: august 2017
2  Poďakujte používateľovi ivula26.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia NAZ T, Halkla İlişkiler Müdürü v zariadení Kaya Artemis Resort and Casino.Zodpovedané: 6. septembra 2017

Dear guest ivula26,

Initially, I would like to thank you behalf of Kaya Artemis Resort & Casino Hotel for sharing your postivie comments about your holiday on Tripadvsior platform. We appreciate your support, and would like to see you in our hotel as soon as possible.

Recenzované: 31. augusta 2017

Vynikajúca dovolenka. Krásne čisté teplučké more. Piesková pláž, pozvoľný vstup do mora. Vynikajúca strava. Toto bola naša doteraz najlepšia dovolenka. Animátori boli super. Naozaj na žiadnej dovolenke a v žiadnom rezorte sme nezažili tak perfektný tím animátorov ako je tu. Jediné čo mi trochu vadilo, ale nepokazilo nám to dojem z dovolenky - izby by si zaslúžili už trochu rekonštrukcie.

Tip na izbu: V hlavnej budove, hoteli sú luxusnejšie izby
Dátum pobytu: august 2017
1  Poďakujte používateľovi AnkaG128.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia NAZ T, Halkla İlişkiler Müdürü v zariadení Kaya Artemis Resort and Casino.Zodpovedané: 1. septembra 2017

Dear guest Anka G,

Recenzované: 27. augusta 2017

Môžem povedať, že v Kaya Artemis sme zažili našu najkrajšiu dovolenku. Všetko fungovalo tak ako malo, všade sme sa stretli s pohodou a úsmevom. Ubytovanie bolo na úrovni, každý deň bola izba uprataná... Odporúčil by som izbu vo vilkách na poschodí. Strava bola vynikajúca, len na raňajky nám chýbala čerstvá omeleta, ale zaobišli sme sa bez nej. K obedu mohli pre deti ponúkať čerstvo odšťavené ovocné šťavy, ale aj bez nich sme vydržali. Večere bolo skvelé, ako aj večerný program. Veľkú pochvalu si zaslúžia animátori (najmä zo Saturu), ktorí sa starali najmä o program detí. Počas celej doby boli úžasní, za čo im ďakujeme. Kvôli ním sa sem určite vrátime . More bolo teplučké, nádherné...

Tip na izbu: Ak vo vilkách, tak na 1. poschodí, napr. v bloku c. 5
Poďakujte používateľovi karolv498.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia NAZ T, Halkla İlişkiler Müdürü v zariadení Kaya Artemis Resort and Casino.Zodpovedané: 28. augusta 2017

Dear guest karolv498,

Recenzované: 31. júla 2017

Rezort je vybavený naozaj dobre, hlavne pre potreby rodín s deťmi. Páčili sa nám tobogány, detské ihriská, voda v bazénoch bola teplá a čistá, more nádherné. Strava pestrá a bohatá. Priestory recepcie sú naozaj reprezentatívne.

Areál vyzerá krásne na fotkách, no pri pozornejšom pohľade vám neuniknú špinavé fontány, nánosy bahna a odpadky v umelom potôčiku, ktorý preteká stredom hlavného chodníka. Pláž mohla byť tiež lepšie udržiavaná a hlavne zabezpečená proti neželaným návštevníkom. Posledný deň nášho pobytu sa tam pobili tureckí výrastkovia z verejnej pláže s plavčíkom i navzájom medzi sebou v bezprostrednej blízkosti našich hrajúcich sa detí. Cítili sme sa ohrození, k takýmto incidentom by v luxusnom rezorte nikdy nemalo dôjsť!

Rovnako ubytovanie nebolo na úrovni 5***** hotela. Izby vo vilkách boli síce priestranné, no smrdeli potuchlinou už pri vstupe, najhoršia bola kúpeľňa plná plesní. Chápem, že pri vysokej vlhkosti a takom počte návštevníkov sa hygiena udržiava ťažšie, no hotel si za to necháva zaplatiť slušné peniaze, tak argument, že na izbu sa chodíme aj tak len prezliecť a vyspať určite neobstojí.

V rezorte bola zábava, no druhý raz by sme si ho už kvôli hygienickým kritériám nevybrali.

Dátum pobytu: júl 2017
5  Poďakujte používateľovi Katarina P.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia NAZ T, Halkla İlişkiler Müdürü v zariadení Kaya Artemis Resort and Casino.Zodpovedané: 2. augusta 2017

Our Dear Guest Katarina P,

Wishing you a great day from Kaya Artemis Resort & Casino Hotel. Thank you for your feedback you left on Tripadvisor, because each feedback will help us to improve our services. We have taken note of your valuable comments regarding the shortcomings you experienced with us.
We look forward to welcoming you back soon.

Recenzované: 21. júla 2017

NEODPORUCAM toľko sme sa nadýchali plesní počas nocí že dodnes mi je z toho zle ako v starom splesnenom dome, nikdy viac aj ludia v hoteli aj sluzby hotela boli v poriadku , okrem teda splesnených izieb

Tip na izbu: pytajte si izby 22 , najdalej vsak 18,,,izby 12 su prilis daleko od vody a jedalne
Dátum pobytu: júl 2017
8  Poďakujte používateľovi iff74.