Recenzované: 2. septembra 2018

Hotel Glamour v známom plážovom letovisku na juhu Srí Lanky, v mnou obľúbenej Mirisse, som navštívila v júli 2018. Prevádzkuje ho Slovák zo Sabinova Roman Haluška, známy ako ,,Haluška na Srí Lanke". Viem, čo úsilia Romana stálo vybudovať v juhoázijských podmienkach (kde má každý na všetko čas, stavební robotníci tým skôr) takýto hotel s dušou a zohnať a udržať v ňom personál, s ktorým budú hostia spokojní. Videla som prakticky všetky izby, fotografovala som ich a veľmi sa mi tam páčilo. Na Srí Lanke som bola opakovane a bývala som tam už v nespočetne veľa hoteloch. Tento je v mojej obľúbenej ,,trojke" a určite by som ho odporúčala a aj do budúcnosti budem odporúčať svojim známym aj všetkým svojim followerom na fb SRI LANKA BY BIANKA. Má výborné vibrácie. Také ,,srílansko-slovenské".

Tip na izbu: Možno by som si vybrala izbu na poschodí, z ktorej dovidieť na pláž a more.
Dátum pobytu: júl 2018
Poďakujte používateľovi Bianka S.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Roman H, Manager v zariadení Glamour Mirissa.Zodpovedané: 7. septembra 2018

Draha Bianka,

Dakujeme Ti za tvoje review a postrehy a verime ze sa coskoro znova vidime na Sri Lanke.

S pozdravom,
Roman