“Parádny burger”

Pizza Liberta - pizza bike bar
Na pozícii č. 2 spomedzi 2 Reštaurácie v Opatovce nad Nitrou
Opis: Sme prvá pizzeria, kde môžeš sedieť na bicykli, jesť pizzu a piť pri tom pivo. Nájdeš nás neďaleko mesta Bojnice, v Opatovciach nad Nitrou. 17 druhov pizze, 3 druhy domácich burgrov, jeden burger špeciál každý mesiac a fajnovo vychladené pivká.
Zrecenzované: 9. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Prekvapivo skvelé burgre s opekanými zemiakmi..ozaj dobrá voľba, navštívili sme ich na doporučenie a neľutujeme

Dátum návštevy: júl 2018
1  Poďakujte používateľovi TatianaR2327.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia frenkyyyyyy, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Pizza Liberta - pizza bike bar.Zodpovedané: 16. júla 2018

Dakujeme za navstevu, sme radi ze chutilo. Radi vas uvidime aj nabuduce :)

Zrecenzované: 12. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

boli sme spokojni... odporucam pre kazdeho, kto si chce pochutit v prijemnom prostredi s milou obsluhou ☺

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi simonapC8817ZY.
Zrecenzované: 8. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: máj 2018
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia frenkyyyyyy, Marketing v zariadení Pizza Liberta - pizza bike bar.Zodpovedané: 9. mája 2018

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pizza Liberta - pizza bike bar, si pozreli aj

Bojnice, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Pizza Liberta - pizza bike bar? Podeľte sa o svoje zážitky!