Horná Lehota
Recenzované: 11. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Tak este za cerstva jedna recenzia od nas s muzom na nasej rok oslavujucej svadobnej ceste. Pani na recepcii nas milo privitala. Po prichode na izbu nas prekvapila absencia papuci,tych klasickych - uplne najpraobycajnejsich. Nasledne sme zistili,ze ich mozeme obdrzat za priplatok (za aky neviem,este sme neplatili). Izba fajn,cista, na to,ze je to izba De Luxe,cakala by som v ramci inventaru izby aj rychlovarnu kanvicu a nejaky caj,ale da sa zaobist aj bez toho.
Horsie je,ze z postele je mozne len tazko sledovat TV,nakolko v posteli je jeden placaty vankus a za postelou je murik - zaujimavy architektonicky prvok na rozdelenie sedacky od postele....avsak z "placaku" cez murik vela neuvidite,nastastie som z domu zobrala deku,ktora mi teraz sluzi ako podhlavnik.
Na obhajobu izby musim spomenut,ze kupelna disponuje velmi prijemnou a priestrannou rohovou vanou a zaroven samostatnou toaletou.

A prichadza rad na veceru.V piatok nas sklamala velmi slaba ponuka nealko napojov a miesto ziadanej polievky prineseny hraskovy krem.Druhe jedlo jelen s knedlami bolo delikatne (omacku z porstskeho som statocne oddelila od zvysku jedla,ale bola to moja "chyba" ze mi nechutila).Manzelov pstruh s ryzou, okrem absencie soli,tiez zabezpecil gurmansky zazitok.
No a prichadzame k sobotnajsej veceri,ktora nas teda poriadne rozcarovala.
Martini dorazilo v obytom pohari,stastie, ze som sa napila zo "spravnej"strany,inac by som si asi rozrazila peru.
Cakanie na polievku sa pretiahlo na 20 minut,co nas naozaj dostalo.Dokonca sme sa rozhodli,ze priestory restauracie opustime a prave vtedy priniesla casnicka polievku.Ta bola vynikajuca - hraskovy krem aj kremova polievke zo srnca zmiernili nase rozcarovanie.Pri hlavnom chode to uz taka slast nebola.Telaci rezen ako aj linguine,by sme si doma pripravili urcite gurmanskejsie,napriek tomu,ze sa s manzelom povazujeme za priemernych kucharov.
A ano rozumiem,ze moze byt zly den,moze byt naozaj vela hosti a tak podobne....,ale niekedy staci naozaj tak malo na napravenie zleho dojmu.Priniest jednu bagetu s natierkou a upozornit ,,Nestihame,ale myslime na Vas alebo priniest dezert na ucet podniku.Snad mozno niekedy sa s niecim takymto stretneme aj na Slovensku :)

Dátum pobytu: máj 2019
Poďakujte používateľovi DominickaART.
Recenzované: 14. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Výborný personál, výborné stravovanie, výborný wellness, pekné ubytovanie s pekným výhľadom. Výborne sme si oddýchli. V reštaurácii chýbajú barové stoličky, fitness má len základné vybavenie. V okolí hotela v kolibe je slabý výber jedál za horské ceny. To minimum čo ponúkajú je chutné. V okolí chodníkov v celom areáli sú odpadky. Aj napriek pár nedostatkom, ďakujeme personálu hotela Stupka za príjemný pobyt. Dúfam, že sa tam ešte vrátime.

Dátum pobytu: apríl 2019
Poďakujte používateľovi Relaxpilot.
Recenzované: 28. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Hotel sme s rodinou navštívili počas jarných prázdnin kvôli lyžovaniu. Čo sa týka lokality sme boli veľmi spokojní, autom sme sa dostali do 10 minút do lyžiarskych stredísk na Chopku, Táloch aj v Mýte pod Ďumbierom. Na Táloch mali dokonca hoteloví hostia aj zľavu. Celkovo náš pobyt hodnotím veľmi pozitívne, nie je čo vytknúť. Izby boli vždy čisté, personál ochotný a raňajky tiež veľmi dobré. Niekoľkokrát sme využili možnosť navečerať sa v hoteli, jedlo taktiež nesklamalo. Relatívne bohatý výber za nie nadstrelené ceny.

Dátum pobytu: február 2019
Poďakujte používateľovi kdlugopolska.
Recenzované: 13. februára 2019

Mali sme apartmán 2 lôžka+prístelka. Postele boli v pohode, ale prístelka bola z roztiahnutého gauča, spanie nepohodlné, tvrdé a vŕzgajúce. Ale zase hotel ponúka príjemný welness, tiež sú tam príjemné recepčné. V blízkosti hotela je lyžiarske stredisko, pár minút cesty autom.

Dátum pobytu: február 2019
Poďakujte používateľovi dcandrakova.
Recenzované: 16. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Ani nie 300 metrov ďalej je Tálska Bašta, kde Vám navaria to isté približne na 10% lacnejšie, a určite by som pri takej cenovej politike našiel kuchára, ktorý zvládne jednoduché jedla a dokáže dávkovať soľ a korenie.

Bohužiaľ, ale Tále si zaslúžia lepšie služby a kuchyňu.

Dátum pobytu: júl 2018
Poďakujte používateľovi IgorD2217.